PODPOWIEDZI:

Orange wprowadza do oferty nowy smartfon ALCATEL ONE TOUCH 918 HELLO KITTY

Orange wprowadza do oferty nowy smartfon ALCATEL ONE TOUCH 918 HELLO KITTY

W ofercie Orange pojawił się nowy telefon, dobrze znanego na naszym rynku producenta Alcatel. Nowa odsłona dobrze znanego smartfonu ALCATEL ONE TOUCH 918 MIX różni się od swojego pierwowzoru jedynie obudową. Czy taka propozycja przyciągnie młodą rzeszę klientów?

ALCATEL ONE TOUCH 918 HELLO KITTY dostępny jest obecnie w sieci Orange. Oferowany głównie dla młodych użytkowników smartfon nie jest niczym innym jak dobrze znany ONE TOUCH 918 MIX.

a3

Na pokładzie znalazł się już nie najnowszy system Android 2.3 (Gingerbread). Telefon jest dość kompaktowych rozmiarów: 112 x 58.6 x 12.1 [mm] i waży jedynie 123g. Wyświetlacz również nie zachwyca ekran o przekątnej 3,2" posiada rozdzielczość jedynie 320 x 480 pikseli. Telefon posiada dość dobry aparat 3.2 MP (2048x1536) . Bateria, według zapewnień producenta pozwala na długi czas rozmów: 540 minut oraz aż 430 godzin w czasie czuwania - co jak na współczesne telefony jest bardzo dobrym wynikiem.

Od swojego pierwowzoru (czyli Alcatela ONE TOUCH 918 MIX) różni go jedynie biało-różowa obudowa z tytułowym kotem na tylnej obudowie. Dodawane do zestawu słuchawki są również w kolorze białym.

a2

a1

Poza standardowym zestawem oprogramowania charakterystycznego dla Andrioda producent wyposażył telefon w kolorowe tapety, animacje pojawiającymi się przy włączaniu / wyłączaniu telefonu oraz grę “Hello Kitty Beauty Salon”.

Alcatel One Touch 918 Hello Kitty jest dostępny wyłącznie w sieci Orange od 1zł w taryfach Delfin, Pelikan, Pantera.

blog comments powered by Disqus
Orange wprowadza do oferty nowy smartfon ALCATEL ONE TOUCH 918 HELLO KITTY