PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowa kamera IP z funkcją Pan/Tilt marki PLANET!

Bezprzewodowa kamera IP z funkcją Pan/Tilt marki PLANET!

Kamera posiada funkcje Pan/Tilt, dzięki czemu oferowane kąty widzenia wynoszą odpowiednio 350 stopni w poziomie oraz 120 stopni w pionie, kontrolowane są one poprzez protokół TCP/IP. Urządzenie posiada dwukierunkowe audio, dzięki czemu administrator może komunikować się z obserwowanymi osobami za pomocą głośniczków podłączonych do kamery. Nagrywany obraz może zostać wysłany poprzez Internet bezpośrednio do przeglądarki.

ICA-HM220W posiada 9 wbudowanych diod LED wokół soczewki, dzięki czemu nagrywa ona klarowny obraz w trybie night vision. Również dzięki temu trybowi, urządzenie może pracować w zaciemnionych miejscach i aktywować się, jeżeli naświetlenie otoczenia będzie spadać. Kamera oferuje obraz wysokiej jakości zarówno w dzień jak i w nocy na odległości do 10m dzięki sensorowi CMOS.

Bezpieczeństwo oraz prostota użytkowania

Bezprzewodowa kamera ICA-HM220W jest kompatybilna z najnowszymi standardami przesyłania danych IEEE 802.11n, jest również kompatybilna wstecz ze starszymi standardami IEEE 802.11b/g. Kamera posiada najnowsze algorytmy szyfrowania danych (WEP/WPA/WPA2), dzięki którym przesyłany obraz jest zabezpieczony przed niepowołanymi osobami. Dodatkową zaletą kamery jest wbudowana technologia WPS, dzięki której za pomocą jednego przycisku można podłączyć ją do sieci bezprzewodowej. Podczas podłączania przez system WPS nie jest wymagana żadna konfiguracja, jedyne, co musi zrobić użytkownik to nacisnąć przycisk zarówno na kamerze jak i na routerze/access poincie/itp.

ICA-HM220W

Cam Viewer Plus

Zarządzanie kamerą może odbywać się poprzez Cam Viewer Plus – profesjonalne oprogramowanie firmy PLANET służące do obsługi wielu kamer w środowisku dozoru. Oprogramowanie to pozwala na zarządzanie kamerami, nagrywanie obrazu oraz zarządzanie zdarzeniami. Dzięki temu oprogramowaniu w łatwy oraz szybki sposób można stworzyć kompletny oraz efektywny system nadzoru. Cam Viewer Plus w połączeniu z kamerą ICA-HM220W to profesjonalne rozwiązanie dla ochrony zarówno mienia jak i życia.

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowa kamera IP z funkcją Pan/Tilt marki PLANET!