PODPOWIEDZI:

Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera

Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera

Firma Brother wprowadza na rynek nową kompaktową drukarkę do etykiet z serii P-touch – D200. Urządzenie pozwala na szybki wydruk wytrzymałych etykiet, które ułatwią organizację pracy lub czynności domowych poprzez oznaczenie dokumentów, kabli, płyt CD/DVD, identyfikatorów czy ubrań.

P-touch D200 została wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY, klawiaturę numeryczną oraz posiada obsługę polskich znaków. Projektowanie etykiety odbywa się bezpośrednio w drukarce, w czym pomaga wyświetlacz graficzny, umożliwiający funkcję podglądu całej etykiety. Zmiany czcionek, dodawanie ramek lub symboli graficznych wykonuje się w prosty sposób za pomocą 4 klawiszy funkcyjnych. Możliwość wyboru spośród 14 rodzajów czcionek, 600 symboli graficznych oraz 97 gotowych ramek gwarantuje dopasowanie etykiet do upodobań nawet bardzo wymagających użytkowników. Pracę z urządzeniem dodatkowo ułatwia możliwość skorzystania z 14 gotowych wzorów etykiet, dzięki funkcji Deco Mode.

Brother PT-D200

Urządzenie drukuje na niezwykle wytrzymałych samolaminujących taśmach TZe, które składają się aż z 6 warstw materiałów. Dzięki temu wydrukowane etykiety są odporne na zarysowania, kontakt z wodą, wysokie temperatury, a nawet na działanie substancji chemicznych. Drukowane etykiety mogą mieć 3,5, 6, 9 lub 12mm szerokości oraz od 30 do 300mm długości i pozwalają na wydruk 2 linijek tekstu. Prędkość druku to aż 20mm/s. P-Touch D200 może być zasilane poprzez 6 baterii typu AAA lub zasilacz sieciowy.

Najnowszy model drukarki etykiet z serii P-Touch sprzedawany jest w dwóch wersjach wyposażenia – D200 i D200VP. W wersji D200 w skład zestawu wchodzi drukarka, 4 metrowa biała taśma TZe oraz instrukcja obsługi. W wersji D200VP do podstawowego wyposażenia dołączono także zasilacz sieciowy oraz walizkę, ułatwiającą przenoszenie urządzenia.

blog comments powered by Disqus
Szybka drukarka wytrzymałych etykiet od Brothera