PODPOWIEDZI:

Nowa kamera NC2200

Nowa kamera NC2200

Compro Technology, tajwański producent profesjonalnych rozwiązań sieciowych do nadzorowania przedstawia nową kamerkę kopułkową, model NC2200, która posiada bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 105 stopni. Ta funkcjonalna kamera idealnie nadaje się do wykorzystania w biurze, domu czy małym sklepie.

Ogólna charakterystyka

Compro NC2200 nie tylko zachwyca wysokim kątem obserwacji danej przestrzeni, minimalne zniekształcenie pozwala doświadczyć użytkownikom ogromnej powierzchni obserwacji znanej z drogich kamer – jedna kamera NC2200 posiada pole obserwacji równe dwóm polom obserwacji klasycznych kamer. Dodatkowo urządzenie posiada 2 megapikselowy sensor, który dostarcza fenomenalnej jakości obraz.

Podstawowe funkcje

NC2200 posiada również wiele użytecznych funkcji, wliczając w to kompresję do formatu H.264, podwójne strumieniowanie obrazu, wbudowany slot na karty microSD/SDHC, obsługę PoE, wykrywanie ruchu oraz dźwięku i powiadomienia poprzez SMS oraz E-Mail. Średnica kamerki wynosi zaledwie 100mm, posiada ona elegancki design, mini-kamerka może być zainstalowana na suficie i nie będzie ona przykuwać niczyjej uwagi. Zabezpieczenia IP-66 oraz IK10 chronią kamerkę przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz przed aktami wandalizmu, dzięki czemu urządzenie można zainstalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Compro NC2200 2

Oprogramowanie ComproView

NC2200 to solidna kamera nie tylko jeżeli chodzi o części mechaniczne, ale również o oprogramowanie. Software pozwala na obsługę do 16 kamer jednocześnie na tym samym ekranie lub 32 kamery w pakiecie ComproView. Dodatkowo, oprogramowanie ComproView posiada szereg narzędzi wykrywających, posiada nawet wyzwalacz alarmu oraz różne schematy nagrywania na dysk twardy.

Rodzina kamer NC

Compro ciągle poszerza swoją ofertę profesjonalnych urządzeń do nadzoru, linia kamer NC to idealne rozwiązanie dla instalatorów ceniących sobie prostotę tworzenia infrastruktury dozoru opartej na kamerach odpornych na akty wandalizmu oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. NC2200 to pierwsze urządzenie linii NC, które zostało wypuszczone na rynek. Pozostałe kamery z rodziny NC będą dostępne wkrótce.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi około 1000PLN.

Kamera NC2200 posiada dwuletnią gwarancję producenta.

blog comments powered by Disqus
Nowa kamera NC2200