PODPOWIEDZI:

Domowy projektor Epson 3D dla graczy

Domowy projektor Epson 3D dla graczy

Epson TW550 to lekki projektor 3LCD HD-Ready z funkcją 3D zapewniający optymalne połączenie jakości i ceny. W Polsce pojawi się w grudniu br. Cena nie jest jeszcze znana.

Dzięki niewielkim gabarytom i masie model EH-TW550 można z łatwością przenieść do innego pokoju lub mieszkania znajomego, aby wspólnie zagrać w ulubioną grę. Konfiguracja projektora jest szybka i łatwa m.in. dzięki ręcznemu suwakowi poziomej korekcji geometrii obrazu i automatycznej korekcji pionowej.

Technologia 3LCD firmy Epson oraz równie wysokie natężenie światła białego i barwnego sięgające 3000 lumenów, a także współczynnik kontrastu na poziomie 5000:1 zapewniają głęboką czerń oraz wyraźną i wierną reprodukcję kolorów. Kolory można zoptymalizować dla gier wideo, wybierając specjalny tryb gry. Dostępne są także inne tryby przeznaczone do oglądania filmów i wyświetlania innej zawartości.

Funkcja dzielenia ekranu pozwala na wyświetlanie w tym samym czasie dwóch różnych źródeł sygnału, co idealnie sprawdza się podczas sprawdzania wyników sportowych w czasie rozgrywki lub przeszukiwania kanałów TV.

Epson TW550 3

Karol Andruszkiewicz, menedżer produktów w polskim oddziale Epson Europe, powiedział: „Ten przenośny projektor w technologii 3LCD i 3D jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy oczekują doskonałej jakości w przystępnej cenie. Dodatkowy spokój zapewnia użytkownikowi 3-letnia gwarancja na lampę”.

Model EH-TW550 jest kompatybilny z ładowanymi przez port USB, korzystającymi z fal radiowych aktywnymi migawkowymi okularami 3D, które mają zasięg do 10 metrów od projektora. Okulary sprzedawane są oddzielnie.

Model EH-TW550 trafi do sprzedaży w grudniu br., jego cena nie jest jeszcze ustalona.

blog comments powered by Disqus
Domowy projektor Epson 3D dla graczy