PODPOWIEDZI:

Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!

Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!

W chwili kiedy niemalże każdy smartfon z roku na rok staje się nieznacznie lepszy od poprzednika i praktycznie każdy producent oferuje garść tych samych podzespołów w nieco innym opakowaniu, klienci poszukują produktu, który będzie cechował się elementami, które wyróżniają go z tzw. tłumu. Jak się okazuje, najnowszy flagowiec spod submarki Huawei może zaoferować kilka istotnych innowacji!

Przyznacie, że smartfony nawet te z najwyższej półki w przeciągu ostatnich miesięcy czy nawet lat, nie zmieniły się tak znacząco jak byśmy tego oczekiwali. Jedyne co się zmienia to jeden lub dwa gigabajty RAM-u, nieco mocniejszy procesor i delikatnie podrasowana optyka. Dodatkowo, każdy z producentów prawie zawsze oferuje nam zbliżone pod względem parametrów urządzenia. Najważniejszą różnicą są: design oraz unikatowe “ficzery” Takowymi może pochwalić się właśnie Honor 8, a jednym z nich jest chociażby możliwość wyostrzenia zdjęcia tuż po jego wykonaniu!

Wahasz się przy wyborze nowego iPhone'a? Ten materiał rozwieje Twoje wątpliwości!

Huawei Honor 8 #1
 

Dzięki zastosowaniu tego typu elementu, możemy śmiało wyostrzyć sobie to, co tak naprawdę nas interesuje. Ciekawe? To nie wszystko, bowiem Honor 8 umożliwia nam robienie wręcz błyskawicznego selfie! Wystarczy jedynie skierować na siebie aparat i przytrzymać przycisk czytnika linii papilarnych i gotowe. Kolejnym interesującym elementem ekosystemu Honora 8 jest kadrowanie zdjęć przy pomocy zgiętego palca. Takie rozwiązanie wydaje się być nieco na wyrost, ale być może znajdą się użytkownicy, którzy poszukują tego typu rozwiązania .

Huawei Honor 8 #2

Chcesz zakupić taniego Honora? Spójrz na tę ofertę!
 

Ostatnim i bodaj najciekawszym “ficzerem” tegoż modelu jest inteligentna obsługa RTV! Co nam to da? Otóż, każde urządzenie RTV ma swojego osobnego pilota? Posiadając TV, Blue-Ray’a, dekoder etc. Sytuacja niekiedy zmusza nas do korzystania z kilku pilotów na raz, ale z dedykowaną aoppką dla Honora 8, nasz smartfon zostanie wykorzystany jako pilot wielofunkcyjny! To wszystko zawdzięczamy funkcji Smart Control 4.0, co pozwala na kompatybilność z ok. 232 740 urządzeniami różnego typu. Czy to jednak zdoła nas zachwycić?

Huawei Honor 8 #3


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Nie da się zaprzeczyć, że są to interesujące oraz innowacyjne funkcje, które pomogą nam przybliżyć się do kupna Honora 8. Pytanie tylko, jak wiele osób te elementy wykorzysta w pełni ich możliwości? Tego można dowiedzieć się jedynie z doświadczenia użytkowników. Zatem, co sądzicie o Honorze 8? Czy wzbudził w Was jakiekolwiek zainteresowanie? Czy chcielibyście kupić podobne urządzenie? Piszcie nam w komentarzach poniżej materiału oraz wejdźcie na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!