PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!

Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!

W chwili kiedy niemalże każdy smartfon z roku na rok staje się nieznacznie lepszy od poprzednika i praktycznie każdy producent oferuje garść tych samych podzespołów w nieco innym opakowaniu, klienci poszukują produktu, który będzie cechował się elementami, które wyróżniają go z tzw. tłumu. Jak się okazuje, najnowszy flagowiec spod submarki Huawei może zaoferować kilka istotnych innowacji!

Przyznacie, że smartfony nawet te z najwyższej półki w przeciągu ostatnich miesięcy czy nawet lat, nie zmieniły się tak znacząco jak byśmy tego oczekiwali. Jedyne co się zmienia to jeden lub dwa gigabajty RAM-u, nieco mocniejszy procesor i delikatnie podrasowana optyka. Dodatkowo, każdy z producentów prawie zawsze oferuje nam zbliżone pod względem parametrów urządzenia. Najważniejszą różnicą są: design oraz unikatowe “ficzery” Takowymi może pochwalić się właśnie Honor 8, a jednym z nich jest chociażby możliwość wyostrzenia zdjęcia tuż po jego wykonaniu!

Wahasz się przy wyborze nowego iPhone'a? Ten materiał rozwieje Twoje wątpliwości!

Huawei Honor 8 #1
 

Dzięki zastosowaniu tego typu elementu, możemy śmiało wyostrzyć sobie to, co tak naprawdę nas interesuje. Ciekawe? To nie wszystko, bowiem Honor 8 umożliwia nam robienie wręcz błyskawicznego selfie! Wystarczy jedynie skierować na siebie aparat i przytrzymać przycisk czytnika linii papilarnych i gotowe. Kolejnym interesującym elementem ekosystemu Honora 8 jest kadrowanie zdjęć przy pomocy zgiętego palca. Takie rozwiązanie wydaje się być nieco na wyrost, ale być może znajdą się użytkownicy, którzy poszukują tego typu rozwiązania .

Huawei Honor 8 #2

Chcesz zakupić taniego Honora? Spójrz na tę ofertę!
 

Ostatnim i bodaj najciekawszym “ficzerem” tegoż modelu jest inteligentna obsługa RTV! Co nam to da? Otóż, każde urządzenie RTV ma swojego osobnego pilota? Posiadając TV, Blue-Ray’a, dekoder etc. Sytuacja niekiedy zmusza nas do korzystania z kilku pilotów na raz, ale z dedykowaną aoppką dla Honora 8, nasz smartfon zostanie wykorzystany jako pilot wielofunkcyjny! To wszystko zawdzięczamy funkcji Smart Control 4.0, co pozwala na kompatybilność z ok. 232 740 urządzeniami różnego typu. Czy to jednak zdoła nas zachwycić?

Huawei Honor 8 #3


Ekspresy do Kawy

Nie da się zaprzeczyć, że są to interesujące oraz innowacyjne funkcje, które pomogą nam przybliżyć się do kupna Honora 8. Pytanie tylko, jak wiele osób te elementy wykorzysta w pełni ich możliwości? Tego można dowiedzieć się jedynie z doświadczenia użytkowników. Zatem, co sądzicie o Honorze 8? Czy wzbudził w Was jakiekolwiek zainteresowanie? Czy chcielibyście kupić podobne urządzenie? Piszcie nam w komentarzach poniżej materiału oraz wejdźcie na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Cztery Cechy, Które Wyróżniają Honora 8!