PODPOWIEDZI:

Kamera ICA-HM227W - 3 megapikselowa bezprzewodowa kamera IP z funkcją Nightvision

Kamera ICA-HM227W - 3 megapikselowa bezprzewodowa kamera IP z funkcją Nightvision

Bezprzewodowa kamera IP marki PLANET, model ICA-HM227W posiada matrycę wielkości 3 megapikseli, dzięki czemu pozwala uzyskać bardzo szczegółowy obraz o rozdzielczości do 2048x1536 pikseli. Kamerka może obracać się zarówno w pionie jak i w poziomie, posiada również 10x zoom idealnie nadający się do wykorzystania na dużych przestrzeniach. Kamerka ta jest idealnym rozwiązaniem dla zdalnego, dyskretnego monitoringu takich obiektów jak banki, sklepy, hotele, biura, magazyny itp.

Wieloprofilowe strumieniowanie obrazu

Funkcja strumieniowania obrazu pozwala kamerce na jednoczesne przesyłanie obrazu w formatach H.264 / MPEG-4 / M-JPEG do wielu użytkowników jednocześnie w różnej rozdzielczości. Ta funkcja pozwala dostosować urządzenie do panujących warunków sieciowych.

Operacje w dzień i w nocy

Wbudowane diody IR LED pozwalają uzyskać klarowny obraz podczas obserwacji nocnej. Kamerka równie dobrze może działać w oświetlonym miejscy jak i w zaciemnionym, przy czym w drugiej sytuacji ICA-HM227W automatycznie przejdzie w tryb nocny, jeżeli wokół zacznie się ściemniać. Kamerka nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości zarówno w dzień jak i w nocy – w trybie Nightvision kamera potrafi przechwycić klarowny obraz na odległość do 10m dzięki sensorowi CMOS.

Pełnozakresowy monitoring

ICA-HM227W posiada funkcję Pan/Tilt, dzięki czemu może ona obracać się o 350 stopni w poziomie oraz o 120 stopni w pionie, kąty nachylenia są kontrolowane przez protokół TCP/IP. Kamera ta znacznie ułatwia nadzór dzięki tej funkcji, może ona z łatwością zostać zainstalowana na ścianie, suficie czy innej powierzchni płaskiej.

Planet Technology ICA-HM227W 2

Funkcje bezprzewodowe

Kamera ICA-HM227W jest kompatybilna z ostatnim standardem bezprzewodowego przesyłania danych IEEE 802.11n, jest również kompatybilna wstecz ze starszymi standardami IEEE 802.11b/g. Kamera obsługuje zaawansowane mechanizmy szyfrowania danych (WEP / WPA / WPA2), dzięki czemu przesyłany obraz nie jest dostępny dla osób niepowołanych. Urządzenie posiada również funkcję WPS, dzięki której w szybki oraz łatwy sposób można je podłączyć do istniejącej infrastruktury sieciowej za pomocą jednego przycisku znajdującego się na obudowie.

Certyfikat ONVIF, profesjonalne oprogramowanie do nadzoru

Kamera ICA-HM227W jest zgodna ze standardami ONVIF v.1.01 oraz v.1.02, standardowy SDK pozwala użytkownikom zintegrować oprogramowanie PLANET z oprogramowaniem firm trzecich. Kamerka ta może współpracować z oprogramowaniem Cam Viewer w wersjach Lite / Pro, również poprawnie współpracuje z sieciowymi nagrywarkami video. Dzięki takiemu połączeniu stworzysz swój własny, w pełni profesjonalny system nadzoru, który będzie ochraniał Twoją własność.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi około 1100PLN.

Kamerka ICA-HM227W posiada dwuletnią gwarancję producenta.

blog comments powered by Disqus
Kamera ICA-HM227W - 3 megapikselowa bezprzewodowa kamera IP z funkcją Nightvision