PODPOWIEDZI:

Philips Original Radio – oryginalne połączenie najnowszej technologii z designem lat 50-tych!

Philips Original Radio – oryginalne połączenie  najnowszej technologii z designem lat 50-tych!

Najnowsze radio Philips Original powstało z inspiracji latami 50-tymi, a dokładnie słynnym radiem Philips Philetta, które pojawiło się na rynku w 1955 roku. Original Radio łączy w sobie nowoczesną technologię z retro designem, dostarczając dźwięk najwyższej jakości oraz ciesząc oko sentymentalnym, eleganckim wyglądem. Oprócz tego nowe radio Original posiada tuner stereo FM oraz podstawkę dokującą do iPhona lub iPada, dzięki której odtworzysz zawartość urządzenia jednocześnie je ładując!

Original Radio to wyjątkowa reinterpretacja słynnej Philett’y produkowanej przez firmę Philips w latach 50-tych. Philetta pojawiła się w sprzedaży w 1955 roku szybko stając się radiem kultowym. Teraz nadszedł czas, aby ujrzeć ją w nowym wydaniu.

Philips Original Radio może stanowić zarówno pojedyńczy akcent w nowoczesnych aranżacjach jak i jeden z elementów wyposażenia wnętrz utrzymanych w całości w klimacie retro. Jego elegancka kremowo - perłowa obudowa komponuje się z niemal każdym pomieszczeniem. Wyposażone w stereofoniczny tuner FM urządzenie zapewnia niezrównane wrażenia słuchowe. Emituje krystalicznie czyste wysokie i niskie tony, ale także głębokie basy dzięki zestawowi głośników z systemem Bass Reflex. Podstawka dokująca umożliwia podłączanie urządzenia iPhone lub iPod bezpośrednio do zestawu ze stacją dokującą, co umożliwia słuchanie ulubionej muzyki z doskonałym nagłośnieniem. Możesz odtwarzać zawartość telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod do woli, ponieważ podstawka automatycznie ładuje urządzenie po jego zadokowaniu. Co więcej, możliwe jest podłączenie urządzenia znajdującego się w futerale ochronnym. Po podłączeniu podstawki dokującej i umieszczeniu w niej urządzenia zegar Original Radio automatycznie synchronizuje się z zegarem w urządzeniu. Ta wygodna funkcja eliminuje konieczność ręcznego ustawiania czasu.

2

Zestaw głośników z systemem Bass Reflex różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowy. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

Darmową aplikację Home Studio pobierzesz ze sklepu App Store firmy Apple. Aplikacja zapewnia dostęp do niesamowitych funkcji, np. zaawansowanej konfiguracji budzika dającej wiele możliwości ustawień, w tym poziomu głośności, czasu trwania, daty i rodzaju dźwięku. Ponadto podczas słuchania radia dostępny jest bogatszy interfejs z łatwymi w obsłudze funkcjami programowania stacji radiowych.

1

Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym lub w komputerze, potrzebne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w zestawie firmy Philips. Komputery zazwyczaj są podłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu urządzeń można słuchać całej swojej muzycznej kolekcji bezpośrednio przez doskonałe głośniki.

Rekomendowana cena detaliczna Original Radio ORD7100C wynosi 799 PLN.

blog comments powered by Disqus
Philips Original Radio – oryginalne połączenie najnowszej technologii z designem lat 50-tych!