PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test FeiyuTech AK2000 - Najopłacalniejszy gimbal w swojej klasie cenowej?

Lenovo ThinkPad X100e – najmniejszy i najbardziej mobilny

Lenovo ThinkPad X100e – najmniejszy i najbardziej mobilny

Podczas konferencji prasowej, w warszawskim klubie Confashion, firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie nowego komputera Lenovo ThinkPad X100e na polski rynek. To pierwszy ultraprzenośny notebook przeznaczony dla biznesu w cenie od 1500 PLN netto.

Lenovo ThinkPad X100e

Lenovo ThinkPad X100e to urządzenie z nowej kategorii komputerów dla współczesnych użytkowników biznesowych, które łączy w sobie profesjonalną wydajność oraz cechy użytkowe w nowych kolorach obudów – białym czerwonym i czarnym. Lenovo ThinkPad X100e to także pierwszy przykład współpracy firm Lenovo i AMD, która zaowocowała umieszczeniem procesora AMD w notebookach ThinkPad oraz wykorzystaniem marki AMD VisionPro.

ThinkPad X100e sprawdza się doskonale w aspektach ważnych dla użytkowników biznesowych, zapewniając funkcje biznesowe, wyjątkowe cechy użytkowe oraz niezwykłą mobilność.

Lenovo ThinkPad X100e

  • Funkcje biznesowe — działając z jedno lub dwurdzeniowym procesorem AMD Athlon Neo bądź dwurdzeniowym procesorem Turion1, X100e zapewnia dużą wydajność niezbędną do pracy wielozadaniowej oraz korzystania z typowych aplikacji biurowych. Umożliwia ona także korzystanie z firmowych systemów operacyjnych, takich jak Microsoft Windows 7 Professional. Notebook X100e jest wyposażony w Lenovo ThinkVantage Technologies — narzędzia sprzętowo-programowe pomagające we wdrażaniu i konserwacji komputerów oraz zarządzaniu nimi. Notebook ten jest dostępny na całym świecie i objęty pomocą techniczną z różnymi opcjami gwarancyjnymi.

Lenovo ThinkPad X100e

  • Wyjątkowe cechy użytkowe i wzornictwo — X100e jest mały i poręczny zaprojektowany z myślą o niezwykłej wygodzie. Ekran o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 11,6 cala jest wystarczająco duży, a pełnowymiarowa klawiatura ISO z panelem wielodotykowym i narzędziem wskazującym Trackpoint ułatwiają nawigację. Nowoczesna klawiatura ma powiększone klawisze, wyeliminowano z niej rzadko używane klawisze, takie jak System Request czy wbudowana klawiatura numeryczna. X100e wzbogaca serię ThinkPad także pod względem kolorystycznym, oferując do wyboru kolor czerwony, biały i czarny.

  • Wyjątkowa mobilność — ważące poniżej 1,4 kg modele X100e umożliwiają maksymalną mobilność. Bezprzewodową łączność w podróży zapewnia obsługa sieci 802.11n WiFi oraz opcjonalnie Bluetooth i 3G.

Lenovo ThinkPad X100e

Lenovo ThinkPad X100e jest dostępny od marca za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo, a ceny modeli zaczynają się od 1500 PLN netto.

blog comments powered by Disqus
Lenovo ThinkPad X100e – najmniejszy i najbardziej mobilny