PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Tablet Nexus 7 dostępny na sklepowych półkach!

Tablet Nexus 7 dostępny na sklepowych półkach!

1 października w polskich sklepach pojawił się Nexus 7 - pierwszy na świecie 7-calowy, czterordzeniowy tablet wyposażony w system Android 4.1 Jelly Bean. Urządzenie w wersji z 16GB kosztuje 999 zł.

Nexus 7 to pierwszy tablet z serii Google Nexus i pierwsze 7-calowe urządzenie z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Jest to zaawansowany sprzęt zaprojektowany wspólnie przez firmę ASUS i Google Nexus 7.

Takiego tabletu jeszcze nie było

Nexus 7 zapewnia doskonałą jakość obrazu, dzięki ekranowi HD o rozdzielczości 1280x800, technologii ASUS TruVivid i panelowi IPS, dającemu kąt widzenia 178 stopni. Szkło Corning FIT oraz odpowiednio wyprofilowana, ergonomiczna obudowa gwarantują wysoką odporność urządzenia na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Google Nexus 7

7-calowego Nexusa 7 wyposażono w 4-rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, który umożliwia płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie. 12-rdzeniowy procesor graficzny GeForce zapewnia doskonałą jakość grafiki, a technologia 4-PLUS-1 - maksymalne osiągi oraz oszczędność energii. Urządzenie ma zalewie 10,5mm grubości i waży tylko 340g. Jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę przez 9,5 godziny.

Dostępność

Nexus 7 jest dostępny od 1 października we wszystkich sklepach komputerowych w cenie 999 zł za wersję 16GB.

blog comments powered by Disqus
Tablet Nexus 7 dostępny na sklepowych półkach!
Autor: Łukasz