PODPOWIEDZI:

Shoqbox – zabierz swoją muzykę tam gdzie zechcesz z przenośnymi głośnikami bezprzewodowymi Philips!

Shoqbox – zabierz swoją muzykę tam gdzie zechcesz z przenośnymi głośnikami bezprzewodowymi Philips!

Philips Shoqbox to nowe, przenośne głośniki bezprzewodowe zapewniające potężny i czysty dźwięk. Zapakuj swoją ulubioną muzykę do smartfona, tabletu, laptopa, urządzenia iPod lub iPhone i odtwarzaj tam gdzie chcesz, przesyłając ją strumieniowo przez Bluetooth, wprost do głośnika! Shoqbox może działać jako zestaw głośnomówiący, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko podczas wakacji, ekstremalnych wypadów, spotkań z przyjaciółmi, ale także na spotkaniu służbowym.

W zależności od tego, jak chcesz używać swojego Shoqboxa, Philips oferuje dwa modele wyposażone w 2 neodymowe przetworniki głośnikowe oraz technologię wOOx odpowiedzialną za wysoką jakość dźwięku. Możliwości tych małych głośników zaskakują! Głębokie basy i wyrazistość dźwięku sprawią, że będzie to niezastąpiony, kompaktowy sprzęt grający. Shoqbox SB7100 prezentuje elegancką, klasyczną obudowę. Zabierz go ze sobą na wakacje, spotkanie z przyjaciółmi, imprezę lub do pracy.

Shoqbox SB7200 przeznaczony jest dla osób aktywnie spędzających czas. Jego konstrukcja jest odporna na zachlapanie i upadek. Gumowa obudowa wykonana ze specjalistycznego, trwałego materiału zabezpiecza urządzenie podczas ciężkich wypraw w teren.

Bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu Bluetooth umożliwia wygodne i energooszczędne odtwarzanie dźwięku ze smartfona, tabletu, laptopa, urządzenia iPod lub iPhone przez głośnik Shoqbox.

Wbudowany czujnik ruchu pozwala kontrolować odtwarzanie gestami dłoni. Przykryj czujnik ręką na sekundę, aby zatrzymać muzykę. Zrób to ponownie, aby wznowić. Przesuń rękę nad głośnikiem w prawo lub w lewo, aby odtworzyć kolejny lub poprzedni utwór.

Philips Shoqbox SB7100

Użyj Shoqbox’a jako zestawu głośnomówiącego! W momencie nadejścia połączenia muzyka jest automatycznie wstrzymywana i można rozmawiać przez głośnik. Jest to wygodne rozwiązanie na spotkania konferencyjne lub też w domu, bo nie musisz odrywać się od wykonywanej w danej chwili czynności, by odbyć rozmowę telefoniczną.

Jeśli umieścisz dwa głośniki Shoqbox obok siebie i przesuniesz jednocześnie dłońmi nad dwoma czujnikami z zewnątrz do środka, uzyskasz zestaw stereo z prawym i lewym kanałem. I możesz zaczynać imprezę!

Komunikaty głosowe, dostępne w różnych wersjach językowych, informują o poziomie naładowania akumulatora lub o poprawnym podłączeniu urządzenia. Naładowane urządzenie zapewnia 8 godzin odtwarzania muzyki lub dźwięku multimediów.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi:

Shoqbox SB7100 - 699 PLN

Shoqbox SB7200 - 799 PLN

blog comments powered by Disqus
Shoqbox – zabierz swoją muzykę tam gdzie zechcesz z przenośnymi głośnikami bezprzewodowymi Philips!