PODPOWIEDZI:

Dron-Kurier, Czyli Wielki Projekt Amazon

Dron-Kurier, Czyli Wielki Projekt Amazon

Amazon wciąż pracuje nad wielkim projektem, którego celem jest wprowadzenie dronów jako dostarczycieli przesyłek. Czy to się może udać? Więcej informacji znajdziecie w poniższym newsie.

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zbyt długo czekać na kuriera czy listonosza, który miał Wam dostarczyć jakąś ważną przesyłkę? Czy któraś z przesyłek doszła do Was kiedyś uszkodzona? Amazon chce zapobiec takim sytuacjom i znacznie unowocześnić system dostarczania towarów.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Chodzi konkretnie o drony. To właśnie te maszyny miałyby być swego rodzaju "latającym kurierem". Amazon dostał już pozwolenie na testowanie tej nowej usługi.

Widok lecącego drona z paczką może być bardzo niecodzienny. Amazon może testować swoje bezzałogowce, ale tylko za dnia i na wysokości mniejszej niż 122 metry.

AeroMobil - Lata, Jeździ i Świetnie Wygląda!

Trzeba jednak zaznaczyć, że wprowadzenie dronów jako dostarczycieli przesyłek jest dużym projektem, który nie szybko pojawi się, a jak już, to zapewne w pierwszej kolejności jedynie na terenie USA. W Polsce raczej nie mamy co wypatrywać "latających kurierów".

blog comments powered by Disqus
Dron-Kurier, Czyli Wielki Projekt Amazon