PODPOWIEDZI:

AutoMapa dla Androida z nowymi mapami!

AutoMapa dla Androida z nowymi mapami!

AutoMapa udostępniła użytkownikom korzystającym z platformy Android najnowsze mapy nawigacyjne w wersji 1209! Wprowadzona pod koniec sierpnia AutoMapa Android cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników. W niespełna 48 godzin po premierze, AutoMapa została liderem rankingu Top Grossing będącym odzwierciedleniem wartości sprzedaży w polskim Google Play i utrzymuje tę pozycję nieprzerwanie do dnia dzisiejszego! Teraz, użytkownicy AutoMapy Android otrzymali możliwość pobrania najnowszych map nawigacyjnych.

Nowe mapy, datowane na wrzesień 2012 roku stanowią najaktualniejszy obraz dróg i wraz z danymi systemu LiveDrive! pozwalają na wyznaczanie tras z uwzględnieniem rzeczywistej sytuacji na drogach - w tym utrudnień takich jak korki czy remonty. Pełną wizualizację natężenia ruchu drogowego oraz jego prognozy sprawdzić można w serwisie lokalizacyjnym Targeo.pl, który również wykorzystuje już najnowsze dane mapowe AutoMapy w wersji 1209.

Mapy, z których mogą korzystać użytkownicy Androida, obejmują m.in 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, ponad 664 tys dróg wszystkich kategorii, ponad 640 tys Użytecznych Punktów (POI) a także ponad 3,1 mln kształtów budynków z przypisanymi do nich adresami punktowymi.

1

Tradycyjnie już, najnowsze inwestycje drogowe, które zostaną oddane do użytku w najbliższym czasie (obwodnice Frampola, Kurozwęk, Rawicza oraz północna obwodnica Poznania i południowa obwodnica Powiatu Pilskiego) zostały przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive!. Z chwilą ich faktycznego oddania do ruchu zostaną automatycznie udostępnione użytkownikom AutoMapy. W aktualnych danych uwzględniono również kompleksową aktualizację organizacji ruchu w Tarnobrzegu, Ostrołęce i Płocku a także dodany został pikietaż na drogach województwa opolskiego.

Użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę “Aktualizacja systemu”.

blog comments powered by Disqus
AutoMapa dla Androida z nowymi mapami!