PODPOWIEDZI:

TRENDnet wprowadza nową megapikselową kamerę PoE

TRENDnet wprowadza nową megapikselową kamerę PoE

TRENDnet, lider na rynku rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych ogłosił dzisiaj dostępność nowej, megapikselowej kopułkowej kamery PoE z funkcją Nightvision, model TV-IP262PI.

Bardzo dobrze zabezpieczona kamera TV-IP262PI potrafi nagrywać obraz w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli w całkowitych ciemnościach na odległości do 12m. Kamerę można ustawić pod dowolnym kątem, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do aktualnie panujących warunków. Kamery nie trzeba instalować w pobliżu źródła zasilania, technologia PoE sprawia, że urządzenie jest zasilane poprzez kabel Ethernet. Dołączone akcesoria do zestawu pozwalają na szybki montaż kamery na ścianie lub suficie, a biała obudowa urządzenia wkomponowuje się w wystrój każdego pomieszczenia.

TV-IP262PI 3

W urządzeniu można zdefiniować maksymalnie trzy okienka wykrywania ruchu, które z kolei są w stanie wywołać jeden z alarmów: wysłać email, zrobić zdjęcie lub uruchomić nagrywanie obrazu. Kamera pozwala na utworzenie harmonogramu nagrywania oraz na zdefiniowanie, gdzie konkretnie można zapisywać nagrywany obraz. Obsługuje również klienta Samba. Inne funkcje to m.in. dwukierunkowy dźwięk (mikrofon oraz głośniki sprzedawane oddzielnie), nakładanie masek na nagrywany obraz, obracanie obrazu. Kamerka może być obsługiwana przez darmowe oprogramowanie na systemy iOS oraz Android.

blog comments powered by Disqus
TRENDnet wprowadza nową megapikselową kamerę PoE