PODPOWIEDZI:

Sennheiser PC 323D otrzymuje tytuł Najlepsza Jakość

Sennheiser PC 323D otrzymuje tytuł Najlepsza Jakość

Miesięcznik „PC Format” przetestował kolejne nasze słuchawki. I znów wygraliśmy! Sennheiser PC 323D to najlepszy produkt spośród zestawów słuchawkowych wysokiej w dźwiękiem przestrzennym.

Zestaw PC 323D umieszcza gracza w centrum akcji. Dzięki technologii Dolby Headphone oraz ProLogic IIx gracz może zanurzyć się w dynamicznym, realistycznym dźwięku z gry. W komplecie znajduje się karta dźwiękowa na USB, która “napędza” słuchawki dźwiękiem przestrzennym 7.1, nie obciążając przy tym procesoria komputera.

Sennheiser PC 323D

Otwarta konstrukcja i opatentowana przez Sennheiser technologia CircleFlex sprawia, że zestaw idealnie dopasowuje się do głowy gracza i pozwala na uczestniczenie w grze przez wiele godzin bez oznak zmęczenia. Mikrofon z redukcją szumów z otoczenia zapewnia komunikację w krystalicznie czystej jakości.

Sennheiser PC 323D 2

Magazyn PC Format poznał się na jakości tych słuchawek i przyznał im tytuł Najlepsza Jakość. Ale to nie pierwszy zestaw słuchawkowy marki Sennheiser, które ten tytuł zdobywa. W lutym 2012 w grupowym teście niedrogich modeli do komputera zwyciężyły Sennheisery PC 230.

blog comments powered by Disqus
Sennheiser PC 323D otrzymuje tytuł Najlepsza Jakość