PODPOWIEDZI:

Mad Catz prezentuje technologiczny majstersztyk - S.T.R.I.K.E. 7

Mad Catz prezentuje technologiczny majstersztyk - S.T.R.I.K.E. 7

Często o zwycięstwie lub porażce decydują ułamki sekund, wtedy przekonujemy się jak ważna jest perfekcyjna konfiguracja gry, kontrolera oraz czas reakcji gracza. Lokalizacja klawisza, każda komenda akcji musi być jak odruch bezwarunkowy, jak mrugniecie powieką, wykonany tak szybko jak to możliwe bez odrywania wzroku od ekranu. Takie możliwości daje S.T.R.I.K.E. 7 – najnowszy, najbardziej zaawansowany kontroler od Mad Catza.

Mad Catz S.T.R.I.K.E. 7 to doskonała klawiatura do budowy idealnego środowiska gry. Niezależnie czy jest to RPG, FPS, MMO, RTS, MOBA lub inny gatunek, możesz bez fizycznych ograniczeń spersonalizować układ klawiatury do swoich potrzeb.

Solidna obudowa z częściowo wykonana z metalowych odlewów, jest trwalsza niż zdecydowana większość klawiatur do gier dostępnych na rynku. Modułowa konstrukcja daje Ci pełną wolność i pozwala stosować tylko te elementy, które mają największe znaczenie dla Ciebie i Twojego stylu gry. Pod klawiszami S.T.R.I.K.E. 7 znajdują się specjalnie zaprojektowane, czułe membrany, które imitują przyciski mechaniczne często preferowane przez graczy ale z tą różnicą, że nie ma tu nadmiernego hałasu jaki towarzyszy klawiaturom mechanicznym. Te cechy S.T.R.I.K.E. 7 już na starcie zapewniają wyraźną przewagę nad rywalami.

Konstrukcja modułowa

Przy konstrukcji S.T.R.I.K.E. 7 została zapożyczona technologia ze znanych już i cenionych modeli myszy Cyborg RAT. Ta unikalna konstrukcja składa się z 5 oddzielnych modułów, co zapewnia niespotykane dotąd możliwości dostosowywania niemal wszystkich elementów kontrolera do preferencji użytkownika. Teraz możesz przejąć kontrolę nad rozmiarem, kolorem, dźwiękami i oprogramowaniem w S.T.R.I.K.E. 7 bez specjalnego wysiłku. W końcu możesz grać w swoje ulubione gry w taki sposób jaki lubisz.

3

Moduł sterowania z ekranem dotykowym V.E.N.O.M. TFT LCD

Moduł sterowania z ekranem dotykowym, oparty na technologii V.E.N.O.M. pozwala na łatwą nawigację i umożliwia dostęp do wielu funkcji w intuicyjny sposób. Za pomocą kilku prostych dotknięć palcami mamy możliwość zmiany makr, ustawień podświetlenia i kontrolę zewnętrznych funkcji gry, a także uruchamiania aplikacji, stron internetowych itp.

Główny moduł klawiatury

Dzięki temu, że główna klawiatura jest mniejsza niż standardowe klawiatury, użytkownik ma mnóstwo dodatkowej przestrzeni dla nieograniczonych ruchów myszą. Wymienne klawisze kursorów oraz bloku WASD, pozwalają dostosować je do Twojego stylu gry, dając Ci wybór między standardową wersją, a klawiszami o wyprofilowanych gumowanych krawędziach. Klawiatura posiada pełne podświetlenie RGB z paletą 16 mln kolorów. Trawione laserowo i lakierowane klawisze, są widoczne nawet podczas gry w ciemnym otoczeniu.

Pasek „Function Strip”

Dzięki dokowanemu paskowi Function Strip, dodającemu 4 programowalne przyciski, suma tych przycisków wzrasta do 24. Wraz z ekranem dotykowym V.E.N.O.M., klawiatura S.T.R.I.K.E. 7 oferuje 24 programowalne przyciski, co w połączeniu z trzema trybami daje użytkownikowi możliwość skonfigurowania 72 poleceń.

2

Klawiatura numeryczna

Podobnie jak w module sterującym, klawiatura numeryczna jest także elementem modułowym, który w razie potrzeby można odłączyć od reszty. Niestandardowy schemat zasilania oraz odpowiednia długość przewodów zwiększa możliwości aranżacyjne ułożenia zestawu na blacie, co przekłada się na większą swobodę i komfort użytkowania S.T.R.I.K.E.’a.

Trzyczęściowa aktywna podstawka pod nadgarstki.

Aktywna podstawka pod nadgarstki o regulowanej wysokości, posiada rolkę pod kciuk oraz przycisk akcji dla jeszcze większej kontroli. Obie części podstawki posiadają 5 pinowe złącze do podłączenia do głównego modułu klawiatury i modułu klawiatury numerycznej, efektywnie zwiększając komfort podczas wydłużonego czasu grania.

Łatwe programowanie makr

Intuicyjny interfejs graficzny znacznie upraszcza niegdyś żmudne programowanie makr. Teraz przypisanie jednego lub wielu klawiszy z niestandardowym taktowaniem do klawiszy makro lub ikony interfejsu i konfiguracja własnych ustawień nie sprawia kłopotu. Ta umiejętność staje się niezbędna dla zachowania płynnego i szybkiego tempa gry.

1

Zintegrowana funkcjonalność TeamSpeak

Zespół Mad Catz podjął współpracę z TeamSpeak w celu zintegrowania najnowocześniejszej technologii czat ze S.T.R.I.K.E. 7. Gdy masz uruchomioną aplikację TeamSpeak na klawiaturze ekranu dotykowego VENOM, wybierz konkretne pokoje gier aby sprawdzić kto jest online i z kim aktualnie można prowadzić grę lub rozmowę. Ponadto możesz kontrolować głośność czatu z poziomu gry, w którą grasz, bez potrzeby pauzowania i przełączania programów.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przesz dystrybutora - Impakt, wynosi 1230 zł

blog comments powered by Disqus
Mad Catz prezentuje technologiczny majstersztyk - S.T.R.I.K.E. 7