PODPOWIEDZI:

Aluminiowy stolik pod laptopa MODECOM MC-PF12 – czas zmienić pozycję na lepszą

Aluminiowy stolik pod laptopa MODECOM MC-PF12 – czas zmienić pozycję na lepszą

Do oferty firmy Modecom trafił właśnie nowoczesny, aluminiowy stolik pod laptopa model Comfort Fan MC-PF12. Produkt przeznaczony jest dla osób szukających wysokiej jakości produktu, który polepszy ich komfort pracy z komputerem przenośnym.

Prezentowany przez firmę MODECOM najnowszy stolik model MC-PF12 wyróżnia solidna, aluminiowa konstrukcja, która pozwala na pracę niemalże w każdym miejscu np. w łóżku, na sofie, biurku, podłodze, czy nawet w przydomowym ogródku.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowany w tym modelu nowoczesny system regulacji wysokości oraz kątów nachylenia stolika. Na każdej ze stron stolika producent umieścił po trzy przeguby ze skalową regulacją kątów nachylanie. Ten innowacyjny system daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracyjne stolika, ograniczoną skalą kątów w przedziale od 0 ° do 180 ° .

Mając na uwadze bezpieczeństwo komputerów przenośnych, producent wyposażył stolik w dwa zasilane za pomocą portu USB wentylatory, które skutecznie chłodzą rozgrzane podczas pracy podzespoły.

MODECOM MC-PF12 2

Specyfikacja techniczna:

Stolik:

Wymiary : 55.50cm x 4.00cm x 30xm

Maksymalna wysokość : 56.00cm

Waga: 1,745g

Wentylator:

Napięcie znamionowe : 5VDC

Prąd znamionowy: 0,25A

Prędkość obrotowa: 2,400 RPM

Przepływ powietrza : 24 CFM

Poziom hałasu: 23dB

Sugerowana cena MODECOM COMFORT FAN PF12 – 149 zł

Okres ochrony gwarancyjne: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
Aluminiowy stolik pod laptopa MODECOM MC-PF12 – czas zmienić pozycję na lepszą