PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

Ekstremalnie cienkie monitory LED

Ekstremalnie cienkie monitory LED

BenQ wprowadza na polski rynek pięć nowych modeli z serii „V”, dostosowanych do każdego typu aplikacji, stylu życia oraz budżetu. Nowa serii występuje w konfiguracjach od HD do Full HD, z ekranami i przekątnych od 18,5” do 24”. Seria „V” charakteryzuje się także ekstremalnie cienką obudowa (14mm i 15mm), energooszczędnością oraz kontrastem DCR - 10 mln:1.

Użytkownicy otrzymują ponadto wysokiej jakości parametry, w tym technologię Senseye Human Vision, port HDMI 1.3, gniazdo słuchawek, ekologicznie zaprojektowany produkt z nagradzaną przez organizację iF Design konstrukcją. Nowe modele dołączają do 9 już obecnych na polskim rynku modeli BenQ z podświetlaniem LED – 12 LED-owych monitorów BenQ to jedna z najszerszych ofert w Polsce.

BenQ_V2220

Najcieńsze monitory LED na rynku Aby ułatwić użytkownikom wybór, designerzy i konstruktorzy BenQ zaprojektowali nowe modele monitorów z dbałością o każdy szczegół wyglądu i funkcjonalności – tak by spełniały wymagania dzisiejszych programów i aplikacji. Nowe modele w serii „V”:

  • 18.5”W - V920
  • 21.5”W - V2220 / V2220H
  • 24.0”W - V2420 / V2420H

Wśród dostępnych na rynku monitorów tej wielkości ekranu, seria „V” wyróżnia się prezentując wysublimowany styl i kunszt w zakresie projektu i możliwości oraz zapewnia firmie BenQ przewagę i dominację w konstrukcji monitorów. Charakteryzuje je grubość 14 mm - 18.5 ” model V920 oraz 15 mm wszystkie inne wielkości, niższy o 44 % pobór energii oraz niezrównany kontrast 10 mln: 1. Przeglądanie Internetu, praca, a także aplikacje TV/wideo odbywa się komfortowo i w najwyższej jakości dzięki zastosowaniu przez BenQ własnej technologii podświetlania LED.

Dynamiczne i ostre obrazy, równomiernie rozłożona jasność ekranu bez efektu „uciekania” światła, ekstremalny kontrast, wysoka sprawność w prezentowania jasnych bieli intensywnych czerni, przy jasności 250cd/m2. To wszystko zapewnia, że grafiki, wykresy, i czcionki są czyste i delikatne; wideo jest żywe i ma intensywne barwy; a długie godziny surfingu internetowego są wygodne bez zbytniego obciążania wzroku migotaniem obrazu.

BenQ_V2220

Wszystkie monitory serii „V” mają złącza DVI i D-Sub, dodatkowo modele oznaczone literą H mają gniazdo HDMI 1.3 i słuchawek. Zaprojektowana z dużym pietyzmem, seria „V”, zachwyca swoim oryginalnym wyglądem i możliwościami. Poświadczeniem wysokiej klasy są nagrody iF 2010, gdzie monitory te zrobiły wrażenie ze względu an swój smukły wygląd, zastosowane rozwiązania projektowe i środowiskowe (certyfikaty Energy STAR 5.0, RoHS, EuP)

Monitory BenQ serii „V” dostępne będą w Polsce około połowy kwietnia br. w sugerowanych cenach detalicznych (z VAT): V920 – 485 zł, V2220 - 719 zł, V2220H – 809 zł, V2420 – 809 zł i V2420H – 939 zł. Wszystkie monitory mają 36. miesięczną gwarancję door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Ekstremalnie cienkie monitory LED