PODPOWIEDZI:

Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat – duet stworzony dla graczy

Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat  – duet stworzony dla graczy

Gigabyte wprowadza do gry swoje dwa nowe produkty adresowane dla graczy. Myszka Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat to produkty stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Jedną z zastosowanych innowacji w konstrukcji myszki GIGABYTE Aivia Krypton jest wymienna spodnia płytka, dzięki czemu z łatwością można zmieniać ślizgacze. Dwa różne kształty i właściwości ślizgaczy zapewniają teraz graczowi jeszcze większe możliwości personalizacji i możliwości kontroli urządzenia.

ślizgacze

Pod płytką znajdują się również miejsca na odważniki, w których możemy umieścić dołączone do zestawu ciężarki – cztery aluminiowe o wadze 1,8g oraz sześć żelaznych o wadzę 5,3g.

obciążenie

Jak na rasową myszkę dla graczy przystało Aivia Krypton posiada aż dziewięć w pełni programowalnych przycisków oraz 32KB pamięci podręcznej pozwalającej na zapisanie 5 profili 70 makr.

Podobnie jak w przypadku DPI, o aktualnie używanym profilu myszki informuje kolor diody pod przyciskiem, a wszystkie ustawienia programowane są przy użyciu znanego już graczom systemu GHOST.

Drugim zaprezentowanym produktem jest podkładka Krypton Mat. Jest to duża dwustronna konstrukcja z gumowym zabezpieczeniem przed przesuwaniem się jej po blacie.

podkłądka

Strona Speed została wykonana z twardego i sztywnego PCV, co zapewnia wysoką dynamikę ruchu, zaś strona Precision ze śliskiego materiału poprawiającego precyzję wykonywanych gestów.

Sugerowana cena detaliczna myszki Aivia KRYPTON wynosi: 249,00 PLN brutto. Sugerowana cena detaliczna podkładki Krypton Mat wynosi: 104,00 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat – duet stworzony dla graczy