PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki laptop dla gracza w 2019?

CES 2017 - Stanowisko Lenovo Pęka w Szwach!

CES 2017 - Stanowisko Lenovo Pęka w Szwach!

Oficjalną notką wiemy już, co dokładnie zostanie pokazane uczestnikom targów CES w Las Vegas! Produktów jest całkiem spora ilość, więc bardziej niż pewne jest to, że wszyscy zainteresowani znajdą coś specjalnie dla siebie. Jesteście zainteresowani tą sytuacją? Zapraszam do lektury!

Stanowisko targowe w przypadku Lenovo zostało wypchanego wręcz po brzegi różnej maści produktami tej firmy. W tym roku znajdziemy tutaj zarówno produkty gamingowe dla amatorów czy średnio-zaawansowanych graczy czy produkty użytkowe lub rozrywkowe do domu. Mówiąc krótko, dla każdego coś dobrego! Jaka jest myśl przewodnia Lenovo na tegorocznych targach w Las Vegas? "Innowacje są lepsze, kiedy są inne!"

 

Nader mobilne laptopy...

Mówiąc o innowacji, warto zwrócić uwagę na nową linię laptopów z wyższej półki, czyli ThinkPad! W ich skład wchodzą modele takie jak: ThinkPad X1 Tablet (od 950 USD), ThinkPad X1 Carbon (od 1350 USD) oraz ThinkPad X1 Yoga (od 1500 USD). Są to wygodne laptopy o 14 - calowych matrycach IPS, które mogą pochwalić się wyjątkowo wytrzymałymi akumulatorami, zdolnymi podtrzymywać urządzenie przy pracy do 15 godzin! To z pewnością pomoże na bycie bardziej "mobilnym". Notebooki zostały  również wyposażone w czytnik linii papilarnych oraz moduł LTE. Warto powiedzieć, że model Yoga został wyposażony w matrycę OLED-ową!

Chcesz kupić telewizor 4K, ale ciężko ci wybrać? My ci w Tym pomożemy!

lenovo thinkpad

Lenovo wkracza na poletko gamingowe!

Chińczycy uznali, iż warto przyjrzeć się nieco bliżej akcesoriom serwowanym bezpośrednio graczom komputerów klasy PC. Co prawda, jest to dość specyficzne grono odbiorców, ale Lenovo nie boi się wyzwań, co możemy zaobserwować na przykładzie nowej marki "Legion". W ramach nowo stworzonej marki, Lenovo na tegorocznych targach zaprezentuje dwa niezwykle wydajne laptopy. Są to Lenovo Legion Y720 (1400 USD) oraz Legion Y520 (900 USD). Świetnie sprawdzą się one u graczy z grupy tzw. "entuzjastów" jak i tych standardowych. 


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

 

lenovo legion

Oba urządzenia będą wyposażone w jednostki graficzne od NVIDIA oraz procesory Intel Core i7, pochodzące z siódmej generacji. Jeżeli chodzi o walory dźwiękowe, to ten element zostanie dopieszczony w odpowiedni sposób poprzez wykorzystanie technologii Dolby Atmos, która świetnie współgra ze wspomnianą jednostką procesora od Intela. 

Inteligentne technologie do domu...

Coraz częściej wykorzystujemy wirtualnych asystentów by móc w łatwiejszy sposób realizować typowe zadania. Aby sprostać wymaganiom obecnych klientów, Lenovo we współpracy z Amerykańskim Amazonem stworzyło nowego cyfrowego asystenta osobistego Lenovo Smart Assistant! Urządzenie to świetnie radzi sobie we współdziałaniu z chmurą głosową Amazon Alexa

lenovo smart controller

Masz chętkę na prawdziwie potężny smartfon od Lenovo? Rzuć okiem na tę ofertę!

Twór Lenovo rozpoznaje polecenia głosowe dotyczące wyszukiwań haseł w internecie, odtwarzania muzyki, tworzenia list, przypomnień czy też edycji kalendarza. Dopełnieniem tegoż asystenta będzie Lenovo Smart Storage (149 USD) o pojemności 6TB z dwuzakresowym dostępem bezprzewodowym i możliwością automatycznej synchronizacji z dwoma wybranymi urządzeniami. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o bezpiecznym przechowywaniu najważniejszych dla nas danych. 

lenovo smart

Jeśli mówimy jeszcze o inteligentnych gadżetach domowych, nie sposób nie wspomnieć o Lenovo 500 Multimedia Controller, który łączy funkcjonalność myszki i klawiatury komputerowej, co usprawnia korzystanie z naszego TV jak komputera klasy PC. Korzystanie z telewizora nigdy jeszcze nie było jak dotąd tak łatwe! Cena? Wyniesie ok 55 USD, zaś produkt dostępny będzie od maja tego roku.


Ekspresy do Kawy

 

lenovo multimedia controller

Na stanowisku Lenovo nie zabraknie także miejsca dla Lenovo Phab 2 Pro, który to dostępny jest już w sprzedaży. Jednak nie sam fakt pojawienia się tego urządzenia jest najważniejszy, zaś technologia Tango, która została zaimplementowana w tym smartfonie! Dzięki temu rozwiązaniu, niemal każdy z nas może zakosztować wirtualnej rzeczywistości. Cena? Ta wyniesie ok. 500 zielonych, co daje nam jakieś 2 tys. złotówek. Co sądzicie o tych produktach? Znaleźliście coś odpowiedniego dla siebie? Zapraszam Was do komentowania, wpadnięcia na forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
CES 2017 - Stanowisko Lenovo Pęka w Szwach!