PODPOWIEDZI:

Wycieczka do Chin z HUAWEI i PLAY

Wycieczka do Chin z HUAWEI i PLAY

Rusza konkurs organizowany przez HUAWEI, we współpracy z operatorem sieci PLAY, w którym do wygrania są m.in. wycieczka do Chin dla dwóch osób oraz nowoczesne smartfony HUAWEI Ascend P1. Dodatkowo codziennie wśród uczestników rozdawanych będzie 10 voucherów do Multikina. Konkurs kierowany jest do posiadaczy modemów HUAWEI zakupionych w sieci PLAY i potrwa 3 tygodnie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy skorzystać z aplikacji konkursowej na profilu facebookowym HUAWEI Device Polska (facebook.com/HuaweiDevicePolska) lub profilu sieci PLAY (facebook.com/Play) i podać numer IMEI modemu HUAWEI zakupionego w sieci PLAY. Poprawny kod otworzy konkursowy sejf, w którym ukrytych zostało kilka prostych pytań na temat produktów HUAWEI. Autorzy najciekawszych i najbardziej pomysłowych odpowiedzi będą mieli szansę na wygranie nagrody głównej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie raz dziennie.

1

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na początek listopada br.

HUAWEI jest jednym z najpopularniejszych w Polsce producentów modemów – ponad 2/3 wszystkich tego typu urządzeń to produkty HUAWEI. W ofercie producenta są zarówno modemy USB, jak i tzw. mobilne hotspoty Wi-Fi, umożliwiające podłączenie do sieci nawet 10 urządzeń (np. E587u-2). HUAWEI było też pierwszym dostawcą modemów obsługujących standard LTE w Polsce (np. E398).

blog comments powered by Disqus
Wycieczka do Chin z HUAWEI i PLAY