PODPOWIEDZI:

Kup Blu-ray Panasonic i Odbierz Film „Faceci w Czerni 3” Gratis!

Kup Blu-ray Panasonic i Odbierz Film „Faceci w Czerni 3” Gratis!

Firma Panasonic przygotowała specjalną promocję dla klientów wybranych sklepów, którzy przy zakupie odtwarzaczy Panasonic Blu-ray BDT320, BDT220 i BDT221 otrzymają płytę „Faceci w Czerni 3” w wersji Blu-ray 3D. Promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Panasonic Blu-ray objęte promocją

Odtwarzacze Blu-ray Panasonic BDT320, BDT220 i BDT221 zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obrazu, która pozwala cieszyć się oglądaniem filmów w domowym zaciszu. Specjalne technologie przenoszą użytkowników w świat jedynych w swoim rodzaju doznań, które docenią nawet najbardziej zagorzali kinomani.

Dodatkowo odtwarzacze te umożliwiają korzystanie z opartej na chmurze platformy telewizyjnej firmy Panasonic- VIERA Connect, która ułatwia innowacyjne i w pełni spersonalizowane korzystanie z systemu kina domowego. Użytkownicy zyskują za jej pośrednictwem dostęp do programów sportowych, wideo na żądanie, gier oraz funkcji komunikacji. VIERA Connect pozwala łatwo łączyć się z serwisami Twitter, Facebook, YouTube i Skype oraz korzystać z systemu rozrywki domowej wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Faceci w czerni 3

Nowe modele oferują też wiele innych przydatnych opcji sieciowych. Funkcja DLNA ułatwia udostępnianie i przeglądanie zdjęć cyfrowych, muzyki oraz wideo w sieci domowej. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a także przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego. Instalowana w odtwarzaczach DMP-BDT320 i DMP-BDT220 karta Wi-Fi pozwala oglądać materiały dostępne za pomocą funkcji VIERA Connect i BD-Live bez konieczności używania kabla LAN czy adaptera sieci WLAN.

Funkcjami odtwarzaczy Blu-ray Disc DMP-BDT320 i DMP-BDT220 można w łatwy oraz intuicyjny sposób sterować zdalnie za pomocą smartfona - aby zmienić ustawienia, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego lub przejechać po nim palcem. Opcja wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury smartfona ułatwia wyszukiwanie materiałów oraz informacji o filmach. Dodatkowo dołączony do modelu DMP-BDT320 pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w touchpad i również umożliwiają modyfikowanie ustawień jednym pociągnięciem palca.

Panasonic DMP-BDT320

Odtwarzacz DMP-BDT320 posiada także czujnik Smart Eco, który minimalizuje zużycie energii. Po wykryciu ruchu użytkownika urządzenie przechodzi do trybu szybkiego rozpoczęcia pracy, co ułatwia szybkie włączanie odtwarzania i oszczędzanie energii. Po zakończeniu oglądania filmu i wyjściu użytkownika z pokoju czujnik przełącza urządzenie do trybu czuwania, w którym zużycie energii jest ograniczone do zaledwie 0,1 W.

blog comments powered by Disqus
Kup Blu-ray Panasonic i Odbierz Film „Faceci w Czerni 3” Gratis!