PODPOWIEDZI:

Nowe Promocje od TomTom

Nowe Promocje od TomTom

1 października ruszyła kolejna akcja promocyjna od firmy TomTom obejmująca nawigacje TomTom Start 20 i Start 25. Użytkownicy, którzy zakupią te urządzenia w okresie 01.10.2012r. – 31.03.2013r., otrzymają 3-letnią bezpłatną aktualizację map o wartości 199 PLN.

Aby wziąć udział w promocji użytkownicy muszą w ciągu 90 dni od daty zakupu zarejestrować się na stronie www.tomtom.com/map-promotion. Rejestracja zawiera podanie danych personalnych oraz ważnego adresu e-mail, wprowadzenie numeru seryjnego promocyjnego urządzenia oraz wgranie zdjęcia lub skanu rachunku/ dowodu zakupu promocyjnego urządzenia. Po prawidłowym wypełnieniu danych rejestracyjnych, uczestnik otrzyma potwierdzenie rejestracji poprzez e-mail z unikalnym numerem referencyjnym, który będzie wymagany do wszelkiej komunikacji związanej z promocją.

Start20 small

Do końca października można jeszcze skorzystać z promocji na urządzenia z serii GO LIVE i Via zakupione we wrześniu 2012. By otrzymać 3-letnią bezpłatną aktualizację map wystarczy zarejestrować na stronie www.tomtom.com/darmowemapy do 31 października br.

blog comments powered by Disqus
Nowe Promocje od TomTom