PODPOWIEDZI:

Drukarki laserowe Epson w specjalnej ofercie ze zwrotem pieniędzy

Drukarki laserowe Epson w specjalnej ofercie ze zwrotem pieniędzy

Epson postanowił wyjść w nowym roku z ciekawą ofertą dla wszystkich tych, którzy postanowią do końca marca zakupić urządzenia tego producenta. Otóż klienci, którzy do 31 marca zakupią jeden z dwóch laserowych modeli: AcuLaser C1600 lub AcuLaser CX16, dostaną zwrot pieniędzy w wysokości 240 złotych. Widać, że nie tylko Logitech chce się pozbyć starego asortymentu - ale tym lepiej dla nas.

Promocja skierowana głównie do klientów indywidualnych, a warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i odesłanie promocyjnego formularza wraz z dowodem zakupu.

Epson AcuLaser C1600

Epson AcuLaser C1600 to kolorowa drukarka laserowa dla domowych biur i małych firm, które poszukają niedrogiego, ale wydajnego urządzenia. Pierwsza strona jest drukowana w ciągu 13 sekund, szybkość druku wynosi 19 stron na minutę w trybie monochromatycznym i 5 w kolorowym, a maksymalne obciążenie sięga 35 000 stron miesięcznie. Dostęp od przodu ułatwia wymianę papieru i kaset z tonerem, a wielofunkcyjny zasobnik na 200 arkuszy zapewnia elastyczną obsługę nośników.

Epson AcuLaser C1600

Epson AcuLaser CX16

Wielofunkcyjne urządzenie AcuLaser CX16 jest kompaktowe i łatwe w konfiguracji. Model ten integruje funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Wyposażone w szybkie łącze USB 2.0, a dzięki niewielkim rozmiarom pasuje do każdego domowego biura. Czas druku pierwszej strony wynosi 14 sekund w trybie monochromatycznym i 23 sekundy w trybie kolorowym, a maksymalne miesięczne obciążenie sięga 35 000 stron, zapewniając wydajność oraz niezawodność.

Epson AcuLaser CX16

blog comments powered by Disqus
Drukarki laserowe Epson w specjalnej ofercie ze zwrotem pieniędzy