PODPOWIEDZI:

Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012

Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012

Już za niespełna tydzień w dniach 26-28 października br. Poznań kolejny raz stanie się polską stolicą gier. To wszystko za sprawą wracających po trzech latach przerwy Targów Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena, których jednym z najważniejszych wydarzeń będą Finały Ligi Cybersport!

w1

Po trzech latach przerwy stolica Wielkopolski zamienia się na jeden weekend w stolicę gier. Dodatkowo - pierwszy raz PGA oraz Finały Ligi Cybersport. odbędą się one w tym samym miejscu i czasie. Będzie to idealne połączenie największej imprezy multimediów, z bez wątpienia największą ligą dla graczy w naszym kraju. Tegoroczne rozgrywki rozegrane zostaną na dwóch platformach: Leagues of Legends oraz FIFA 2013.

„Targi Poznań Game Arena zawsze były ważnym wydarzeniem dla polskich fanów gier i nowych technologii. Bardzo cieszymy się, że w tym roku pierwszy raz w historii także Cybersport będzie mógł być ich częścią i liczymy, że nie będzie to jednorazowe wydarzenie. Zapraszamy do zabawy” powiedział Krzysztof Pikiewicz, CEO Turtle Entertainment Polska.

Przez trzy dni gracze walczyć będą o cenne nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów Ligi Cybersport, firmy Agito.pl, Lenovo, Kingston, LG Electronics oraz NTT System. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis Gildia.pl.

scena

blog comments powered by Disqus
Tegoroczny finał Ligi Cybersport już w ten weekend na Poznań Game Arena 2012