PODPOWIEDZI:

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Firmy Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM; TSX: RIM) oraz PTK Centertel ogłosiły wprowadzenie do oferty Orange dla Firm telefonu komórkowego BlackBerry Curve 9360. Orange stał się pierwszym operatorem w Polsce który oferuje ten model smartfona. W planie taryfowym Optymalny oraz Optymalny z internetem, telefon można kupić już za 1 zł + VAT. Wybierając tego smarftona skorzystać z promocji, w której otrzymają bezpłatnie usługę inteligentnej Nawigacji Orange w telefonie, na 24 miesiące.

BlackBerry Curve 9360 został stworzony z myślą o klientach którzy pragną zastąpić swoje telefony czymś nowym, przystępnym cenowo, funkcjonalnym i łatwym w obsłudze.

„Nowy model jest kontynuacją odnoszącej niesamowite sukcesy linii BlackBerry Curve i rozszerzeniem największej światowej premiery smartfonów BlackBerry w historii”, powiedział Paul Lucier, Managing Director of Northern Europe & Russia, Research In Motion. „Nowe smartfony BlackBerry Curve są fantastyczne i oferują użytkownikom znacznie większą wydajność oraz możliwość korzystania z mediów społecznościowych.”

BlackBerry Curve 9360 jest niezwykle smukły i stylowy. Posiada on wygodną klawiaturę QWERTY a także optyczny trackpad, który ułatwia nawigację za pomocą jednej ręki. Smartfon posiada GPS oraz WiFi. Dodatkowo posiada on aparat 5 MPx z lampą błyskową. Pozwala on również nagrywać filmy.

BlackBerry Curve 9360

BlackBerry Curve 9360 posiada system operacyjny BlackBerry 7 OS, który w połączeniu z nowym szybkim procesorem sprawuje się rewelacyjnie. Obsługują one również technologię NFC (Near Field Communications), która daje szereg możliwości, w tym parowania akcesoriów lub odczytywania znaczników SmartPoster poprzez dotknięcie smartfonem.

Najlepsza w swojej klasie komunikacja oraz media społecznościowe

BlackBerry Curve 9360 pozwala na najwyższą jakość mobilnej komunikacji i wygodę w korzystaniu z mediów społecznościowych. Telefon posiada:

  • Najnowszą wersję aplikacji BlackBerry Messenger pozwalającej na łatwą interakcję z poziomu zsynchronizowanej aplikacji
  • Aplikacja Social Feeds (2.0), która została rozszerzona o o możliwość pobierania aktualizacji z mediów, podcastów oraz ulubionych stron i wyświetlania ich w jednym widoku.
  • Facebook, aplikacja wprowadza funkcję czatu i funkcję integracji z BBM.
  • Twitter - z szeroką gamą różnych funkcjonalności.

Nowy BlackBerry 7 OS

BlackBerry 7 OS wyposażony został w przeglądarkę BlackBerry nowej generacji. Łączony ona w sobie dużą wydajność zaawansowanego silnika przeglądarki z ulepszeniami sprzętu w smartfonie. W efekcie umożliwia znacznie szybsze, bardziej płynne przeglądanie Internetu oraz niezapomniane wrażenia z grania i oglądania filmów.

BlackBerry 7 OS zawiera również wiele innych fabrycznie wgranych aplikacji i zintegrowanych funkcji zwiększających produktywność:

  • Aplikacja Documents To Go - pozwalająca na przeglądanie i edycję plików PDF
  • Usługa BlackBerry Protect - oferująca bezpieczeństwo przy archiwizacji i zabezpieczeniu danych osobowych w chmurze.
  • BlackBerry Balance - pozwala na lepsze wykorzystanie potencjału BlackBerry zarówno do pracy jak i do celów prywatnych, bez konieczności stosowania dodatkowych, zaawansowanych zabezpieczeń i kontroli.
  • Popularna, uniwersalna funkcja wyszukiwania wzbogacona o obsługę wyszukiwania głosowego sprawia, że użytkownicy mogą wygodniej wyszukiwać potrzebne informacje zapisane w urządzeniu lub znajdujące się w sieci.

BlackBerry Curve 9360

blog comments powered by Disqus
Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange