PODPOWIEDZI:

Epson TM-C3400-LT – autonomiczny terminal do drukowania kolorowych etykiet

Epson TM-C3400-LT – autonomiczny terminal  do drukowania kolorowych etykiet

Urządzenia umożliwiające łatwe i szybkie drukowanie kolorowych etykiet okazały się rynkowym sukcesem. Firma Epson przedstawia teraz TM-C3400-LT — niezależny terminal do drukowania etykiet, biletów i opasek na rękę, ze zintegrowanym panelem sterowania i ekranem dotykowym.

TM-C3400-LT to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie, którego nie trzeba podłączać do komputera. Dzięki temu idealnie sprawdza się w niewielkich przestrzeniach albo w sytuacjach, w których niezbędne jest urządzenie przenośne, np. w obiektach służby zdrowia i w fabrykach czy imprezach wyjazdowych a nawet plenerowych. Drukarka jest przygotowana do pracy w trudnych warunkach — wyposażono ją w obudowę odporną na kurz i zachlapanie (poziom IPX2).

„Kolory poprawiają rozpoznawalność etykiet, dlatego możliwość druku w kolorze przez TM-C3400-LT pomaga uchronić się przed poważnymi błędami w wielu sytuacjach — np. przy stosowaniu opasek na rękę i etykiet z receptami w placówkach służby zdrowia. Urządzenie TM-C3400-LT może też zwiększyć wydajność pracy – nie musimy drukować etykiet na zapas, a dokładnie w momencie, w którym są potrzebne. Zmniejsza to m.in. koszty związane z ich magazynowaniem” – mówi Grzegorz Moch, manager rozwiązań biznesowych w polskim oddziale Epson.

Epson TM-C3400-LT

Drukarka TM-C3400-LT może drukować na wielu różnych materiałach, m.in. matowych, powlekanych błyszczącą warstwą, a także na materiałach syntetycznych w różnych formatach (np. etykiety o różnych kształtach, taśmy z etykietami i opaski na rękę). Niezależnie od wykorzystanego materiału atrament pigmentowy DURABrite Ultra firmy Epson pozwala uzyskać trwałe wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie oraz zalanie wodą i większością innych płynów.

Doświadczenie firmy Epson w drukowaniu atramentowym wskazuje, że technologia ta w wielu przypadkach przewyższa tradycyjne technologie termotransferowe. Można drukować na większej liczbie materiałów, wydruk jest bardziej wytrzymały, a wpływ na środowisko naturalne — mniejszy. Ponadto technologia atramentowa pozwala zwiększyć bezpieczeństwo drukowanych materiałów, podczas gdy na taśmach termotransferowych (zostających w drukarce po zakończeniu drukowania) mogą pozostać poufne informacje.

Epson TM-C3400-LT 2

Aby drukowanie było niezawodne, technologia automatycznego sprawdzania dysz (AID) kontroluje i automatycznie naprawia zapchane dysze i tym samym zapobiega powstawaniu nieudanych wydruków i uszkodzonych pikseli w kodach kreskowych.

Drukarka TM-C3400-LT jest łatwa w obsłudze, a wszystkie funkcje dostępne są z przodu urządzenia, także wymiana materiałów eksploatacyjnych. Dotykowy ekran TFT umożliwia intuicyjną obsługę — można go także pochylić nawet o 90°, aby uzyskać najlepszy kąt obserwowania. Zainstalowany fabrycznie system operacyjny Windows oraz odpowiednie sterowniki i programy umożliwiają natychmiastowe drukowanie. Pomocne może być też opcjonalne oprogramowanie wprowadzające do tworzenia etykiet.

Terminal Epson TM-C3400-LT dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 10.830 zł z VAT.

blog comments powered by Disqus
Epson TM-C3400-LT – autonomiczny terminal do drukowania kolorowych etykiet