PODPOWIEDZI:

Xiaomi Wytacza Nowe Działo!

Xiaomi Wytacza Nowe Działo!

Ten Chiński gigant nie ma zamiaru zwolnić w produkcji kolejnych słuchawek! Bowiem, szykuje się nam całkiem nowe urządzenie, które skierowane będzie tym razem do nieco węższego grona odbiorców. Chodzi tutaj o tajemniczy Phablet, który by nazwać, Xiaomi przygotowało specjalną ankietę. Jaki był jej finał? Nowe urządzenie nosi nazwę “Max”!

Po premierze swojego najnowszego dziecka, Xiaomi Mi 5 producent planuje stworzyć coś specjalnego dla wielbicieli dużych ekranów. Przeważnie potencjalni kupujący wybierają słuchawki, które można obsłużyć jedną ręką, gdyż takie wg większości powinny być smartfony - wygodne, poręczne i funkcjonalne. Jest jednak pewne grono ludzi, którzy lubują się w urządzeniach zwieszonych technologicznie pomiędzy smartfonami, a tabletami. Mowa tutaj o tzw. phabletach. Do nich zaliczają się słuchawki mające ok. 6 cali i więcej. Jednak, rzadko kiedy jakikolwiek producent decyduje się na stworzenie urządzenia o przekątnej ekranu wynoszącej aż 6.4 cala!


 

Sprawdź najkorzystniejszą ceną flagowego Xiaomi Mi 4!

Z pewnością Xiaomi nie posiada w swoim portfolio modelu o tak wielkim ekranie i dlatego postanowiło stworzyć wspomniany model “Max”. Pragnę jednak zaznaczyć, że we wspomnianej na początku ankiecie, użytkownicy mieli do wyboru również takie propozycje jak: Pro, Plus czy Big. Traf chciał, że wybrano akurat wariant Max, który wg wielu nie należy do najbardziej oryginalnych. Wracając jednak do samego phabletu. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające rzekomy model Max, a konkretniej jego część. Bowiem, na fotkach ujrzeć możemy jedynie panel przedni Xiaomi Max.Telewizory TANIEJ w Media Expert

Nie ma pewności co do wiarygodności tych zdjęć, zatem musimy się liczyć z ewentualnymi zmianami w przyszłości. Co jeszcze wiadomo z tego niepotwierdzonego źródła? Otóż, nie wykluczone jest wykorzystanie przez producenta jednego z dwóch typowanych procesorów, Snapdragon 820 lub MediaTek Helio X25. Osobiście optowałbym przy tym pierwszym, ale pamiętajmy, że wszystko może ulec zmianie! Co również jest typowane, to rozdzielczość ekranu, która ma wynieść jedynie Full HD - 1080x1920 pikseli. Przy tak dużej matrycy ekranu, lepszą opcją byłoby zastosowanie rozdzielczości 2K - 1440x2560 pikseli. Dlaczego? Obawiam się o słabe zagęszczenie pikseli, które będzie miało bezpośredni wpływ na korzystanie z phabletu.

Szukasz nietypowego FPS-a? Koniecznie zajrzyj do naszego materiału o grze SUPERHOT!
 

Na obecna chwilę wiemy tylko tyle. Znamy jedynie model, potencjalny wygląd i szczątkową specyfikację, która może się w między czasie zmienić. Zapewne ta informacja narobiła przysłowiowego “smaka” tego typu mobilne urządzenie. Xiaomi zawsze przygotowuje porządnej klasy urządzenia, które nie kosztują krocie, co jeszcze bardziej potęguje zainteresowanie. Co o tym myślicie? Jak wielu z Was zdecydowałoby się na zakup tak dużej słuchawki? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach poniżej! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Wytacza Nowe Działo!