PODPOWIEDZI:

Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0

Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0

Jak przyspieszyć prędkość dysku SSD? To proste! Wystarczy ominąć „wąskie gardło” SATAIII. Dokładnie tak zrobił Plextor, w nowych dyskach M6e, korzystających z interfejsu PCI Express 2.0 x2,

Japońskie kości Toshiba Toggle NAND oraz najnowszy kontroler Marvell klasy serwerowej, model 88SS9183, to główne zalety dysków M6e. Zawrotna prędkość odczyt/zapis, wynosi 770/625 MB/s.

Plextor

Dyski są szybkie i stabilne, stworzone z myślą o graczach. Specjalne oprogramowanie wykrywa gry komputerowe i optymalizuje działanie dysku.

Dyski Plextora nie wymagają dodatkowych sterowników, dzięki wsparciu AHCI, pracują także z tradycyjnym biosem, a tryb UEFI przyspieszy uruchamianie systemu operacyjnego.

Plextor

Bezlitosna kontrola jakości poddała dyski M6e długim i ciężkim testom, bezawaryjność określono na 2 400 000 godzin.

Zastosowanie zaawansowanych technologii, takich jak True Speed, pozwoli na stabilne i bezawaryjne działanie dysku, nawet w najcięższych warunkach przez długie lata.

Plextor

» A4Tech Bloody V5 [TEST]

Do sklepów nowe dyski Plextora trafią na początku drugiego kwartalu tego roku. Dyski posiadają aż 5 lat gwarancji, a ceny to: 549 PLN brutto za wersję 128 GB oraz 899 PLN brutto za model o pojemności 256 GB.

blog comments powered by Disqus
Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0