PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Plextor M9PeY 512 GB - Dysk SSD na PCI-E z RGB

Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0

  • Dodano: 4 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0

Jak przyspieszyć prędkość dysku SSD? To proste! Wystarczy ominąć „wąskie gardło” SATAIII. Dokładnie tak zrobił Plextor, w nowych dyskach M6e, korzystających z interfejsu PCI Express 2.0 x2,

Japońskie kości Toshiba Toggle NAND oraz najnowszy kontroler Marvell klasy serwerowej, model 88SS9183, to główne zalety dysków M6e. Zawrotna prędkość odczyt/zapis, wynosi 770/625 MB/s.

Plextor

Dyski są szybkie i stabilne, stworzone z myślą o graczach. Specjalne oprogramowanie wykrywa gry komputerowe i optymalizuje działanie dysku.

Dyski Plextora nie wymagają dodatkowych sterowników, dzięki wsparciu AHCI, pracują także z tradycyjnym biosem, a tryb UEFI przyspieszy uruchamianie systemu operacyjnego.

Plextor

Bezlitosna kontrola jakości poddała dyski M6e długim i ciężkim testom, bezawaryjność określono na 2 400 000 godzin.

Zastosowanie zaawansowanych technologii, takich jak True Speed, pozwoli na stabilne i bezawaryjne działanie dysku, nawet w najcięższych warunkach przez długie lata.

Plextor

» A4Tech Bloody V5 [TEST]

Do sklepów nowe dyski Plextora trafią na początku drugiego kwartalu tego roku. Dyski posiadają aż 5 lat gwarancji, a ceny to: 549 PLN brutto za wersję 128 GB oraz 899 PLN brutto za model o pojemności 256 GB.

blog comments powered by Disqus
Znamy cenę ultraszybkich dysków SSD na PCIe 2.0