PODPOWIEDZI:

ASUS prezentuje nowe modele ultraprzenośnych notebooków

ASUS prezentuje nowe modele ultraprzenośnych notebooków

Firma ASUS zaprezentowała rozszerzoną serię eleganckich, stylowych i ultramobilnych notebooków ZENBOOK. Urządzenia te posiadają smukłą konstrukcję o pięknym, metalicznym i wyjątkowo precyzyjnym wykończeniu oraz bardzo wydajne podzespoły - procesory czterordzeniowe, szybką pamięć SSD i pojemnościowe ekrany multidotykowe w różnych rozmiarach.

Notebooki ASUS ZENBOOK są wyposażone w procesory trzeciej generacji Intel Core i3, i5 i i7, a także do 10GB pamięci i mocne karty graficzne z rodziny NVIDIA GT. Wśród nich każdy znaleźć może model z optymalnym dla siebie układem dysków: pojemnymi dyskami HDD, rozwiązaniami hybrydowymi z szybką pamięcią cache SSD oraz szybkimi kartami SSD.

Rozszerzona oferta produktowa ZENBOOK składa się z modeli z ekranami Full HD w rozmiarach 11.6”, 13.3”, 14” i 15.5”, które idealnie nadają się zarówno do pracy, jak i do korzystania z multimediów. Technologia obrazu IPS, w którą wyposażono wszystkie modele, zapewnia jasny, żywy obraz, wierne odtwarzanie kolorów i 178-stopniowy kąt widzenia. Pojemnościowy ekran multidotykowy, dostępny w modelach ZENBOOK U500VZ i UX31A, pozwala na intuicyjną obsługę Windows 8, a także szybkie i łatwe zarządzanie bibliotekami multimediów.

z

Podświetlana klawiatura, która automatycznie dostosowuje się do poziomu oświetlenia otoczenia, a także duży multidotykowy touchpad sprawiają, że ZENBOOK to wydajne narzędzie do pracy w każdych warunkach. Karty Wi-Fi Dual-band i Bluetooth 4.0 zapewniają wysoką wydajność bezprzewodowego transferu danych, a gniazda USB 3.0 gwarantują pełną obsługę najnowszych szybkich dysków zewnętrznych, umożliwiając także ładowanie urządzeń. Technologia ASUS Super Hybrid II zapewnia wydłużony czas pracy baterii, do dwóch tygodni pracy w trybie czuwania oraz wznawianie pracy systemu w 2 sekundy.

Notebooki ZENBOOK są także doskonałym narzędziem rozrywki. Modele ZENBOOK U500VZ, UX32VD, UX42VS i UX52VS zostały wyposażone w kartę NVIDIA GT, która zapewnia bardzo dobrą jakość grafiki, natomiast opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower technologia audio ASUS SonicMaster oferuje najwyższą jakość dźwięku. Zewnętrzny subwoofer dołączony do modelu ZENBOOK U500VZ oraz napęd optyczny wbudowany w ZENBOOK UX42VS i UX52VS pozwalają w pełni komfortowo, zarazem mobilnie korzystać z multimediów.

Piękna i smukła sylwetka notebooków ZENBOOK powstała w wyniku inspiracji procesem konstruowania najbardziej precyzyjnych zegarków. Wykonanie samego wykończenia metalu na pokrywie ZENBOOK wymaga procesu produkcyjnego, składającego się aż z 32 etapów. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach aluminiowa obudowa stanowi kombinację łagodnych krzywych i smukłej sylwetki, zwężającej się do grubości zaledwie 3mm.

z2

ZENBOOK UX21A

Grubość wynosząca 3mm oraz waga niespełna 1.1kg sprawiają, że ZENBOOK UX21A to jeden z najcieńszych i najlżejszych notebooków ultraprzenośnych na rynku. Dostępny z procesorami Intel Core i5 lub i7 oraz 4GB pamięci model UX21A posiada świetny ekran Full HD i kartę pamięci SSD o pojemności 256GB.

ZENBOOK UX31A

Ekran Full HD o przekątnej 13.3” z opcjonalnym pojemnościowym ekranem multidotykowym, w połączeniu z systemem Windows 8, oferują wygodną obsługę dotykową modelu ZENBOOK UX31A. Dostępny z procesorami Intel Core i5 lub i7, do 8GB pamięci i kartą 256GB SSD ultrabook posiada smukłe wymiary od 18mm do zaledwie 3mm grubości, a także niską wagę (1.3kg).

ZENBOOK UX32VD

ZENBOOK UX32VD to pierwszy 13.3-calowy ultrabook z autonomicznym układem graficznym. Jest wyposażony w kartę NVIDIA GT 620M z 1GB pamięci VRAM, która zapewnia wysoką jakość grafiki wyświetlanej na ekranie Full HD. Dostępny z procesorem Intel Core i5 lub i7, 6GB pamięci i dwiema kartami SSD o pojemności 256GB model UX32VD oferuje zarówno świetny design, jak i moc obliczeniową.

ZENBOOK UX42VS

Pomimo swej smukłej sylwetki, grubości do 6mm i niskiej wagi wynoszącej 1.9kg, ZENBOOK UX42VS jest wyposażony w napęd optyczny do odtwarzania filmów z DVD na 14-calowym ekranie HD. Dostępne z procesorami Intel Core i3, i5, lub i7 ULV i 6GB pamięci urządzenie posiada też wydajną kartę NVIDIA GT 645M z 1GB pamięci GDDR5 VRAM i do 1TB przestrzeni na wydajnym, hybrydowym dysku twardym.

ZENBOOK UX52VS

Procesory Intel Core i5 lub i7 ULV, 10GB pamięci i do 1TB przestrzeni na wydajnym hybrydowym dysku twardym sprawiają, że ZENBOOK UX52VS to ultraprzenośne i bardzo wszechstronne urządzenie. Potężna karta graficzna NVIDIA GT 645M z 1GB pamięci GDDR5 VRAM gwarantuje wyjątkową jakość obrazu wyświetlanego na ekranie 15.6 Full HD. Wszystko zamknięto w smukłej obudowie o grubości 6mm na krawędzi i wadze 2.2kg.

ZENBOOK U500VZ

ZENBOOK U500VZ to najwyższej klasy ultrabook gwarantujący niesamowite osiągi dzięki procesorowi czterordzeniowemu Intel Core i7 oraz 8GB pamięci. NVIDIA GT 650M z 2GB pamięci GDDR5 VRAM zapewnia najwyższą wydajność podczas pracy z wymagającymi aplikacjami. Urządzenie posiada 15,6-calowy ekran Full HD, a opcjonalny multidotykowy ekran pojemnościowy oferuje pełną obsługę dotykową systemu Windows 8. Model U500VZ posiada kartę SSD 256GB z RAID 0, która zapewnia niemal natychmiastowe uruchamianie aplikacji, a ponadto wyposażony został także w zewnętrzny subwoofer. To wszystko zamknięto w smukłej obudowie o grubości wynoszącej zaledwie 6mm w najgrubszym punkcie i wadze zaledwie 2kg.

Asus ZENBOOK U500VZ

blog comments powered by Disqus
ASUS prezentuje nowe modele ultraprzenośnych notebooków