PODPOWIEDZI:

Wujaszek Google Wypuści Nowego Smartfona i Nie Będzie to Nexus!

Wujaszek Google Wypuści Nowego Smartfona i Nie Będzie to Nexus!

Ostatnio dużo było mówione na temat smartfonów, które sygnowane są logiem Google’a. Wiemy jednak, że są one jedynie robione na zlecenie giganta z Mountain View, a on sam nie ma bezpośredniego wpływu na efekt końcowy produkcji danego modelu. Nowy projekt zakłada z goła inne podejście, bowiem zakłada stworzenie czegoś na wzór iPhone’a, tyle że z logiem Google! Zaintrygowani? Sprawdźmy to!

Samowystarczalność to dobra i słuszna recepta na owocny biznes. Własne środowisko plus własne urządzenie to główne cechy, które charakteryzują przede wszystkim Apple. Tego typu polityka zaprowadziła tego gracza bardzo wysoko. Pewni producenci chcą pójść podobną ścieżką jak chociażby Samsung, który ma zamiar “przesiąść się” z Androida do swojego autorskiego OS-u, Tizena! Wujaszek Google także nie próżnuje i wreszcie pragnie stworzyć własne urządzenie w oparciu o Androida!


 

Chcesz kupić telewizor w okazyjnej cenie? Zatem sprawdź koniecznie to zestawienie!

Tym razem, nie będziemy mieli do czynienia z urządzeniem stworzonym w kooperacji z LG czy HTC! Dzięki temu, ten Kalifornijski gigant będzie miał znaczący wpływ na ogólny wygląd oraz podzespoły bazowe potencjalnego smartfonu. Wg doniesień, smartfon będzie cechował się nienagannym designem, mocną specyfikacją oraz wyjątkowo długim okresem wsparcia pod względem aktualizowania systemu operacyjnego! Nareszcie Google uczyni to, co powinien już zrobić dawno. Myślicie, że to dobry pomysł?

Chcesz zakosztować technologii VR? Sprawdź koniecznie to urządzenie!


 

O samym smartfonie wiemy… a raczej nie wiemy praktycznie nic. Wierząc plotkom, słuchawka pojawi się pod koniec tego roku, co za sobą niesie, pojawi się wraz z Androidem “N”, który to obecnie znajduje się w fazie testów. Czy oba produkty będą się łączyły w jakiś wyjątkowo sposób? Nie licząc samego OS-u oraz usług Google’a to ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć.


Telewizory TANIEJ w Media Expert


Jak sądzicie, czy w pełni wykonany przez Google’a smartfon przyjmie się lepiej niż Nexusy? Czy pozwoli to Google’owi na zagarnięcie jeszcze większego poletka mobilnej technologii? Możecie nie zgadzać się z moją opinią (do czego macie prawo), ale by tego typu produkty wzbudziły większe zainteresowanie niżeli Nexusy. Gigant z Mountain View musiałby solidnie popracować nad promocją oraz dostępnością swoich urządzeń, bo te elementy wciąż mocno kuleją. Jeśli do tego włączą się jeszcze operatorzy od których w dużej mierze kupujemy smartfony, wówczas istniała by szansa na sukces tego projektu. Może macie z goła odmienne zdanie? Podzielcie się nim w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam Was także na nasze forum, gdzie możemy porozmawiać na inne, ale równie intrygujące tematy! ;)

blog comments powered by Disqus
Wujaszek Google Wypuści Nowego Smartfona i Nie Będzie to Nexus!