PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Project Warlock - Udany powrót do lat 90

ASUS na Poznań Game Arena 2012

ASUS na Poznań Game Arena 2012

Nadchodzący weekend będzie należał do entuzjastów gier komputerowych. Po trzech latach powracają Targi Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena. Na to wydarzenie ASUS przygotował dla swoich fanów konkursy, pokazy podkręcania oraz prezentację sprzętu – zarówno produktów premierowych, jak i najmocniejszych produktów z linii Republic of Gamers.

Dotknij Windows 8 Uczestnicy PGA będą mieli okazję, tuż po oficjalnej premierze systemu Windows 8, sprawdzić jego działanie na nowych modelach ASUS All-in-One PC ET2220 i ET2701. Oba wyposażone są w bezramkowe, 10-punktowe pojemnościowe ekrany dotykowe, które w pełni pozwalają cieszyć się funkcjonalnością nowego oprogramowania Microsoft.

Dołącz do Republiki Graczy

Do dyspozycji entuzjastów gier komputerowych na te dwa dni zostaną oddane najmocniejsze desktopy z serii ROG – TYTANY i laptopy z serii G (G55 i G75). Nie zabraknie również najbardziej wydajnych kart graficznych i płyt głównych. Poza prezentacją sprzętu, przy stoisku ASUS na uczestników będą czekały dodatkowe, emocjonujące atrakcje. Profesjonalni overclockerzy przygotują pokaz podkręcania sprzętu, a osoby pragnące sprawdzić się w tej konkurencji, będą mogły zmierzyć się z nimi na analogicznych platformach. Ponadto, będą konkursy z nagrodami, fanty do zgarnięcia i możliwość porozmawiania z ekspertami. Będzie gorąco!

Co, gdzie, kiedy?

Targi Poznań Game Arena odbędą się w dniach 26-28 października 2012, w pawilonach nr 7, 7A, 8, 8A. Pierwszy dzień przewidziany jest dla mediów i biznesu (godziny otwarcia 14:00- 19:00), natomiast sobota i niedziela dla szerokiej publiczności (godziny otwarcia: sob. 9:00- 18:00; nd. 9:00-17:00).

blog comments powered by Disqus
ASUS na Poznań Game Arena 2012