PODPOWIEDZI:

ASUS na Poznań Game Arena 2012

ASUS na Poznań Game Arena 2012

Nadchodzący weekend będzie należał do entuzjastów gier komputerowych. Po trzech latach powracają Targi Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena. Na to wydarzenie ASUS przygotował dla swoich fanów konkursy, pokazy podkręcania oraz prezentację sprzętu – zarówno produktów premierowych, jak i najmocniejszych produktów z linii Republic of Gamers.

Dotknij Windows 8 Uczestnicy PGA będą mieli okazję, tuż po oficjalnej premierze systemu Windows 8, sprawdzić jego działanie na nowych modelach ASUS All-in-One PC ET2220 i ET2701. Oba wyposażone są w bezramkowe, 10-punktowe pojemnościowe ekrany dotykowe, które w pełni pozwalają cieszyć się funkcjonalnością nowego oprogramowania Microsoft.

Dołącz do Republiki Graczy

Do dyspozycji entuzjastów gier komputerowych na te dwa dni zostaną oddane najmocniejsze desktopy z serii ROG – TYTANY i laptopy z serii G (G55 i G75). Nie zabraknie również najbardziej wydajnych kart graficznych i płyt głównych. Poza prezentacją sprzętu, przy stoisku ASUS na uczestników będą czekały dodatkowe, emocjonujące atrakcje. Profesjonalni overclockerzy przygotują pokaz podkręcania sprzętu, a osoby pragnące sprawdzić się w tej konkurencji, będą mogły zmierzyć się z nimi na analogicznych platformach. Ponadto, będą konkursy z nagrodami, fanty do zgarnięcia i możliwość porozmawiania z ekspertami. Będzie gorąco!

Co, gdzie, kiedy?

Targi Poznań Game Arena odbędą się w dniach 26-28 października 2012, w pawilonach nr 7, 7A, 8, 8A. Pierwszy dzień przewidziany jest dla mediów i biznesu (godziny otwarcia 14:00- 19:00), natomiast sobota i niedziela dla szerokiej publiczności (godziny otwarcia: sob. 9:00- 18:00; nd. 9:00-17:00).

blog comments powered by Disqus
ASUS na Poznań Game Arena 2012