PODPOWIEDZI:

TRANSCEND HUB3 – więcej portów USB3.0 i szybkie ładowanie smartfona

TRANSCEND HUB3 – więcej portów USB3.0 i szybkie ładowanie smartfona

TRANSCEND wprowadza na rynek HUB3 - 4-portowy hub USB 3.0. Produkt powstał z myślą o użytkownikach, którzy czują się ograniczeni przez niedostateczną ilość portów USB 3.0 w swoim komputerze.

HUB3 umożliwi podłączenie do komputera większej liczby urządzeń za pośrednictwem szybkiego interfejsu USB 3.0. Dzięki kompatybilności standardu USB 3.0 z jego wcześniejszymi wersjami, możliwe jest także korzystanie z peryferiów z USB 2.0 oraz USB 1.1.

Hub został wyposażony w specjalny port ładowania oraz zewnętrzny zasilacz, dzięki czemu można przy jego użyciu ładować baterie smartfonów, tabletów czy innych urządzeń przenośnych w znacznie krótszym czasie niż w przypadku zwykłego portu USB.

Dodatkowy zasilacz okaże się pomocny także przy obsłudze urządzeń wymagających zwiększonej ilości energii, zapewniając stabilność funkcjonowania.

2

Urządzenie jest kompatybilne z systemem Windows 8, a także z Windows 7/Vista/XP, Mac OSX 10.2.8 i późniejszymi oraz Linux Kernel 2.6.30 i późniejszymi.

Specyfikacja:

Model TS-HUB3 Waga [g] 44 Wymiary [mm] 78,6 x 49,5 x 15 Wyjście 4x USB 3.0 Zasilanie 5V/0,9A z portu USB 12V/1,5A z zasilacza

Gwarancja i cena:

Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Sugerowana cena detaliczna produktu to 125 PLN.

blog comments powered by Disqus
TRANSCEND HUB3 – więcej portów USB3.0 i szybkie ładowanie smartfona