PODPOWIEDZI:

Firma Acer wkracza w erę dualności obsługiwania urządzeń: dotykowego i przy użyciu klawiatury

Firma Acer wkracza w erę dualności obsługiwania urządzeń: dotykowego i przy użyciu klawiatury

Ze względu na stałe zmiany w dziedzinie systemów IT, chcąc osiągnąć sukces biznesowy firmy nie mogą już polegać wyłącznie na skuteczności i prędkości działania oraz niskich kosztach operacyjnych. Pomyślna przyszłość wymaga zapewnienia pełnego komfortu użytkowania oraz zadowolenia użytkowników z wzornictwa, szerokości oferty, usług oraz marki.

Wkroczyliśmy w nową epokę „dualności” obsługiwania urządzeń, dotykowego i przy użyciu klawiatury, w której intuicyjne korzystanie ze sprzętu staje się drugą naturą. Dlatego są potrzebne urządzenia umożliwiające szybkie, dotykowe przeglądanie stron internetowych oraz produktywne pisanie na klawiaturze. Najważniejszym aspektem integrowania obsługi dotykowej i przy użyciu klawiatury jest projektowanie produktów, podczas którego konsument znajduje się w centrum uwagi. Firma Acer jest liderem w dziedzinie urządzeń z ekranem dotykowym i klawiaturą, jedynym producentem OEM oferującym funkcje dotykowe we wszystkich kategoriach produktów konsumenckich, w tym niespotykanie bogaty wybór urządzeń z systemem Windows 8.

Pozostając wierna swojej długoterminowej misji „przełamywania barier między ludźmi a technologią”, za cel projektowania produktów firma Acer stawia sobie umożliwienie „nowoczesnego odkrywania” — realizowanie idei, zgodnie z którą technologia jest ważna dla ludzi wtedy, gdy dostarcza nowych wrażeń, pobudza ciekowość, dążenie do postępu oraz pobudza potencjał pozwalający osiągnąć jeszcze więcej.

Acer Tagline

Najbogatsza oferta urządzeń dotykowych w branży

Obecnie firma Acer ma najbogatszą i najpełniejszą ofertę urządzeń dotykowych o różnych kształtach i wielkościach, zapewniających optymalny komfort użytkowania - od tabletów i ultrabooków po komputery stacjonarne all-in-one i monitory dotykowe, każdy może znaleźć sprzęt najlepiej pasujący do indywidualnych potrzeb:

Aspire S7 - najcieńszy i najlżejszy Ultrabook z ekranem dotykowym

Tablet Iconia W5 - tablet z obrotowym wyświetlaczem

Tablet Iconia W7 - najwydajniejszy w branży, jedyny tablet z procesorem Intel Core

Seria Aspire M - dotykowy Ultrabook klasy podstawowej

Seria Aspire V - dotykowy notebook klasy podstawowej

Komputery AIO z serii Aspire U - pięknie zaprojektowane komputery AIO z ekranem dotykowym

Monitory z serii T2 - monitory dotykowe

Całościowe podejście do marketingu

W celu zaoferowania tak imponującej linii produktowej oraz funkcji precyzyjnie dostosowanych do potrzeb użytkowników, firma Acer stosuje całościowe podejście do marketingu oraz kładzie większy nacisk na uwzględnianie marketingu we wszystkich fazach opracowywania produktów. Współpracując z najlepszymi na świecie strategicznymi i kreatywnymi agencjami reklamowymi, firma Acer buduje solidne, emocjonalne fundamenty swojej oferty, z pełnym pozycjonowaniem marki. Poprzez działania marketingowe prezentuje natomiast interesujące, emocjonalne historie ludzi, które zachęcają do okrywania możliwości oferowanych produktów.

Umożliwianie pokonywania ograniczeń

„Pokonywanie ograniczeń” jest odzwierciedleniem podejścia firmy Acer do projektowania produktów oraz nowego nastawienia, które koncentruje się na marketingu. Dążenie do tworzenia łatwych w użyciu, intuicyjnych produktów, które są dostosowane do potrzeb użytkowników będzie trwałym elementem filozofii firmy Acer, tak jak myślenie z perspektywy klienta podczas wykonywania codziennych obowiązków będzie miało kluczowe znaczenie dla wszystkich pracowników. Dzięki temu, firma Acer umożliwi ludziom pokonywanie ograniczeń oraz wyrażanie najlepszych cech ludzkiej natury.

blog comments powered by Disqus
Firma Acer wkracza w erę dualności obsługiwania urządzeń: dotykowego i przy użyciu klawiatury