PODPOWIEDZI:

Piękno i styl nieograniczone ramami

Piękno i styl nieograniczone ramami

Producenci sprzętu projektując nowe urządzenia chcą, by nie tylko odpowiadały na wysokie wymagania techniczne, ale również dostarczały bogatych doznań estetycznych. Zainspirowane sztuką nowe monitory ASUS Designo MX279H i MX239H otrzymały nagrodę Good Design Awards 2012. Bezramkowy, ultra-cienki ekran z szerokim kątem widzenia oraz wyrazisty, bogaty dźwięk urzekają nie tylko ekspertów.

Subtelna elegancja

MX239H i MX279H to 23- i 27-calowe monitory, które w najcieńszym miejscu mają zaledwie odpowiednio 14,5 mm lub 17,5 mm. Delikatne i smukłe, nie zajmują wiele miejsca. Prosty design dodatkowo dopełnia inspirowana zegarem słonecznym podstawka.

Naturalne barwy

Żyjąc aktywnie, w ciągłym ruchu oczekujemy, że urządzenia będą dostosowywały się do naszych potrzeb. Monitory z serii Designo MX o szerokim kącie widzenia do 178°, pozwalają oglądać filmy lub zdjęcia z każdego miejsca w pomieszczeniu, zapewniając wysoką jakość obrazu bez względu na to czy znajdujemy się w pozycji siedzącej czy leżącej. Zastosowane matryce AH-IPS podświetlane diodami LED to najnowsza wersja technologii IPS, która odpowiada za wierne oddawanie kolorów oraz wydajność energetyczną. Czas reakcji 5 ms eliminuje zakłócenia i efekt tzw. ghostingu, wpływając na dużo płynniejszy obraz. O realistyczne, żywe kolory dbają autorskie technologie ASUS Smart Contrast Ratio (kontrast rzędu 80 000 000:1 i jasność 250 cd/m²) i ASUS Splendid Video Intelligence.

2

Usłysz więcej

Przestrzenny, pełen barw i mocy dźwięk, który pozwala zanurzyć się w ulubionej muzyce. Taki właśnie wydobywa się z monitorów Designo MX, które wykorzystują ekskluzywną technologię ASUS SonicMaster opracowaną przez zespół ASUS Golden Ear i firmę Bang&Olufsen ICEpower. Idealne połączenie zaawansowanego sprzętu i oprogramowania, uwypukla każdy szczegół, zwiększa jakość i oczyszcza dźwięk. Zapewnia dużo bogatsze brzmienie partii wokalnych, znacznie szerszy zakres częstotliwości i maksymalną wierność brzmienia. Technologia ASUS SonicMaster wraz z wbudowanymi głośnikami stereofonicznymi 3W doskonale sprawdza się jako element kina domowego.

Kompatybilne z urządzeniami

Monitory Designo MX obsługują rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, a porty HDMI i D-sub (VGA) mogą współpracować jednocześnie z dużą liczbą urządzeń multimedialnych, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole gier i aparaty cyfrowe.

1

Skrót

Firma ASUS wprowadziła na rynek monitory MX279H i MX239H. Wyróżniają się wyjątkowym, bezramkowym designem, szerokim kątem widzenia 178° i panelami AH-IPS, które zapewniają doskonałą jakość obrazu. Zastosowano w nich technologię dźwięku ASUS SonicMaster opracowaną wraz z firmą Bang & Olufsen ICEpower. W 2012 r. otrzymały nagrodę Good Design Award dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia i wytrzymałej, inspirowanej zegarami słonecznymi podstawce. Porty HDMI i D-sub (VGA) dają dodatkowe opcje łączności, zapewniając kompatybilność z większą liczbą urządzeń multimedialnych.

blog comments powered by Disqus
Piękno i styl nieograniczone ramami