PODPOWIEDZI:

Pierwszy smartfon z procesorem Intela już w Polsce

Pierwszy smartfon z procesorem Intela już w Polsce

Flagowy smartfon ZTE – Grand X IN trafił do oferty T-Mobile. Po raz pierwszy polscy klienci mogą kupić smartfon pracujący w oparciu o innowacyjny procesor Intel Atom Z2460, który zapewnia doskonałą szybkość przeglądania stron internetowych, natychmiastowe wgrywanie aplikacji i długi czas pracy na baterii.

Grand X IN wyposażony jest w procesor Intel Atom Z2460 o taktowaniu zegara 1,6GHz. Obsługa technologii Hyper-Threading pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i wykonywanie wielu operacji w tym samym czasie. Wbudowany aparat pozwala na wykonanie w ciągu sekundy aż 10 zdjęć o pełnej rozdzielczości 8 MPx. Dzieki temu znacznie łatwiej uzyskać dobre, ostre zdjęcia.

Wyświetlacz zastosowany w ZTE Grand X IN ma przekątną 4,3”, rozdzielczość QHD i odwzorowuje 16 milionów kolorów. Smartfon odtwarza filmy o jakości Blu-ray, a jakość wrażeń audio-wizualnych poprawaiją takie funkcje jak Dolby Sound, HD Video Capture i HD Voice.

1

Wymiary smartfona to 127 x 65 x 9,9 mm. Dostępne funkcje komunikacyjne to m.in.: Bluetooth 2.1, Wi-Fi i Wi-Fi Direct, DLNA i złącze Mobile HD za pomocą złącza microUSB.

Model Grand X IN dostępny jest w ofercie operatora sieci T-Mobile. Przy dwuletnim zobowiązaniu abonamentowym w wysokości 99 zł miesięcznie smartfona ZTE można nabyć za 1 zł.

ZTE

“Grand X IN jest pierwszym i jednocześnie flagowym smartfonem ZTE w Europie, który zbudowano w oparciu o technologię Intel Inside. Optymistycznie patrzymy na partnerstwo z Intelem”, powiedział Ao Wen, wiceprezes ds. operacyjnych ZTE w Europie. “Telefony z serii ZTE Grand to urządzenia bardzo wysokiej jakości, zbudowane z myślą o zapewnieniu nieprzęciętnej wygody użtkowania. Zastosowanie technologii Intela w modelu Grand X IN pozwala użytkownikom korzystać z najnowszych funkcji dostępnych w smartfonach i jednocześnie gwarantuje bardzo wysoką wydajność i niezawodność. ZTE ma 10-letnie doświadczenie w opracowywaniu smartfonów. Co roku 10% rocznych przychodów przeznacza na badania i rozwój. Firma koncetruje się na przygotowywaniu najlepszych telefonów, które są oferowane w atrakcyjnych cenach. Skupiamy się na elementach ważnych dla użytkowników - długim czasie pracy na baterii, szybkim działaniu, co w rezultacie zapewnia zadowolenie konsumenta.”

“Bardzo cieszymy się z bliskiej współpracy z ZTE, które jest szybko rosnącym globalnym producentem telefonów. ZTE dostarcza produkty wyposażone w funkcje istotne dla większości konsumentów. Grand X IN jest dobrze zbalansowanym urządzeniem, z solidną podstawą sprzętową i programową. W rezultacie użytkownicy mogą spodziewać się po tym smartfonie świetnej wydajności i przyjemności użytkowania”, powiedział Helmut Vogler, wiceprezes i dyrektor generalny działu sprzedaży Mobile and Wireless w Intelu.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy smartfon z procesorem Intela już w Polsce