PODPOWIEDZI:

G-SHOCK CASIO to już 30 lat

G-SHOCK CASIO to już 30 lat

Z okazji nadchodzącego 30lecia marki G-SHOCK producent zegarków firma Casio wprowadziła na rynek limitowaną kolekcję zegarków G-SHOCK.

30lat minęło

Limitowane zegarki otrzymały specjalne wykończenie i oznaczone zostały uroczystym grawerem na deklu. Logo z okazji 30-lecia marki zaprojektował znany artysta pokolenia grafitti – Eric Haze, który od wielu lat współpracuje z CASIO. Na koniec lata w Nowym Jorku na imprezie SHOCK THE WORLD - inaugurującej tę okrągłą rocznicę, odbył się koncert Eminema, który stał się nieoficjalna ikoną G-SHOCKa.

g1

Na kolekcję, która w listopadzie pojawiła się w Polsce, składają się trzy kultowe modele. GW-M5630A to klasyczny G SHOCK z kopertą, jaką posiadał pierwszy model z technologią WAVE CEPTOR i TOUGH SOLAR. DW-6930A to również klasyczny, ale jednocześnie najbardziej znany na świecie pod względem kształtu koperty G-SHOCK. Ostatni model to G-9330A - MUDMAN, który posiada podwójny sensor (kompas, termometr), TOUGH SOLAR oraz przyciski zabezpieczone przed zabrudzeniami z błota.

g2

g3

Ceny i oznaczenia urodzinowej kolekcji: CASIO G-SHOCK DW-6930A-4ER – 649 zł CASIO G-SHOCK G-9330A-4ER – 990 zł CASIO G-SHOCK GW-M5630A-4ER – 850 zł

Więcej na www.g-shock.zibi.pl.

blog comments powered by Disqus
G-SHOCK CASIO to już 30 lat