PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Oświadczenie dotyczące nieautoryzowanych 90-procentowych kodów rabatowych na zakupy w sklepie Razer

Oświadczenie dotyczące nieautoryzowanych 90-procentowych kodów rabatowych na  zakupy w sklepie Razer

Zapraszamy do przeczytania niezwykle ciekawej informacji prasowej firmy Razer. Razer jest popularną marką także w naszym kraju, dlatego gest tej firmy powinien Was zainteresować. Pochwalić można producenta za taką postawę i oby więcej takich "promocji" :)

Autorem poniższego oświadczenia jest Min-Liang Tan, CEO i dyrektor kreatywny Razer

Przed kilkoma dniami niezwykłą popularność zdobył kupon rabatowy, umożliwiający zakupy naszych produktów z 90-procentową zniżką w sklepie Razer UK. W ciągu kilku godzin zostało złożonych kilka tysięcy zamówień, a kupon dalej rozprzestrzeniał się drogą wirusową. Kupon ten nie był autoryzowany czy potwierdzony przez firmę Razer – został wygenerowany przez zewnętrzną firmę w celu przetestowania „koszyków” w naszym sklepie online (i pozostawiony w systemie bez naszej wiedzy). Aby zdiagnozować problem z przepustowością strony, musieliśmy ją chwilowo zamknąć. Szybko zorientowaliśmy się, co odpowiada za tak gigantyczny skok w ruchu w naszym sklepie.


Razer
W świetle prawa możemy anulować wszystkie zamówienia złożone przy użyciu feralnego kodu. Jednak ponieważ w Razerze wyznajemy ideę „klient przede wszystkim”, zdecydowaliśmy się uhonorować wszystkie zamówienia złożone przez fanów przy użyciu nieautoryzowanego kodu i umożliwić im zakup jednego egzemplarza każdego zamówionego przez nich sprzętu, na ich własny użytek. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedając produkty znacznie poniżej kosztów narazimy się na znaczne straty – w końcu wciąż jesteśmy niewielką firmą. Chcemy jednak pozostać fair wobec całej społeczności. W przypadku wielokrotnego zamówienia tego samego produktu, wciąż umożliwimy zrealizowanie zamówienia na jednego egzemplarza na własny użytek, z obowiązującą zniżką 90%. Chcemy, aby na tej sytuacji skorzystali wszyscy nasi fani i cała społeczność graczy, a nie pośrednicy. Wszak zajmujemy się gamingiem, a reszta – to już nie nasza sprawa.

Zgodnie z tym planem, zaczynamy realizować zamówienia złożone przy użyciu nieautoryzowanych kodów zniżkowych. Przeprowadzenie wszystkich wysyłek może zająć kilka tygodni (w niektórych przypadkach nawet kilka miesięcy). W związku z olbrzymim zainteresowaniem złożyliśmy już dodatkowe zamówienia i prosimy naszych fanów o cierpliwość. Chcemy także przeprosić za zamieszanie powstałe z naszym udziałem. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i za wsparcie.


Razer
Grupa Razer: Razer™ to nie tylko światowy lider w produkcji wysokiej klasy precyzyjnego sprzętu i urządzeo peryferyjnych dla graczy. Zmieniamy całkowicie wizerunek gamingowej technologii, dzięki naszym laboratoriom rozwojowo-badawczym znajdującym się w siedmiu miastach na różnych kontynentach. Założony w 1998 w Carlsbad w Kalifornii Razer przoduje w innowacji, precyzji i ergonomii łącząc je z wyjątkowym, estetycznym designem, dzięki czemu gracze dostają do swoich rąk wyjątkowe urządzenia. Wyznajemy motto: For Gamers. By Gamers.™.
blog comments powered by Disqus
Oświadczenie dotyczące nieautoryzowanych 90-procentowych kodów rabatowych na zakupy w sklepie Razer