PODPOWIEDZI:

Pierwszy smartfon HUAWEI w ofercie Orange!

Pierwszy smartfon HUAWEI w ofercie Orange!

HUAWEI, jeden z globalnych dostawców technologii teleinformatycznych (ICT), ogłosił wprowadzenie swojego flagowego smartfonu HUAWEI Ascend P1 do oferty Orange. Ascend P1 jest pierwszym smartfonem Huawei dostępnym w Orange. Obecny będzie zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

HUAWEI Ascend P1 to jedno z flagowych urządzeń HUAWEI. Stylowy i szybki smartfon korzysta z dwurdzeniowego procesora 1.5 GHz oraz systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Wyposażono go w najwyższej jakości ekran dotykowy Super AMOLED (960x540) zabezpieczony Gorilla Glass, a dzięki technologii IPS i szerokiemu, panoramicznemu ekranowi o przekątnej 4.3 cala telefon idealnie sprawdza się do surfowania po Internecie, czytania e-booków, a także oglądania multimediów w jakości HD. Fantastycznym wrażeniom wizualnym towarzyszy doskonałej jakości dźwięk - smartfon obsługuje standard Dolby Mobile 3.0 oraz dźwięk przestrzenny Dolby 5.1, co zdecydowanie wyróżnia go wśród telefonów w swojej klasie.

3

HUAWEI Ascend P1 wyróżnia minimalistyczne, stylowe wzornictwo, supersmukła obudowia o grubości zaledwie 7.69 mm, mocny dwurdzeniowy procesor i aparat HD 8 Mpix. Atutem HUAWEI Ascend P1 jest także szybki dostęp do Internetu i zasobów sieciowych dzięki transmisji danych HSPA+ (21Mbps), WiFi oraz Bluetooth 3.0.

Smartfon jest dostępny w sklepie internetowym orange.pl w specjalnej promocji wraz z bonem upominkowym o wartości 200 PLN na zakupy w perfumerii Sephora.

4

Konkurs z Orange

Równolegle z wprowadzeniem pierwszego smartfonu HUAWEI do sieci Orange, 13 listopada ruszył na Facebooku konkurs „Pakuj się do Chin” dla posiadaczy modemów HUAWEI zakupionych w Orange. Do wygrania są bilety do kina, smartfony HUAWEI Ascend P1, a główna nagroda to wycieczka do Chin dla dwóch osób.

Aby wziąć udział w konkursie, w aplikacji na profilu facebookowym HUAWEI Device Polska (facebook.com/HuaweiDevicePolska) należy podać kod IMEI modemu HUAWEI zakupionego u operatora Orange. Poprawny kod otworzy podróżną walizkę, w której ukrytych zostało kilka pytań na temat produktów HUAWEI i oferty operatora. Uczestnicy, którzy najszybciej i najtrafniej odpowiedzą na pytania będą mieli szansę na wygranie nagrody głównej.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy smartfon HUAWEI w ofercie Orange!