PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Domowe centrum rozrywki w „chmurze” z serią ZyXEL NSA300

Domowe centrum rozrywki w „chmurze” z serią ZyXEL NSA300

ZyXEL Communications przedstawia nową mobilną funkcjonalność domowego centrum rozrywki. Najnowsza seria serwerów mediów dla użytkowników domowych – ZyXEL NSA300, dzięki współpracy z firmą Polkast, oferuje łatwe połączenie tabletów i smartfonów z NASami w technologii „osobistej chmury”. Dzięki aplikacji Polkast użytkownicy produktów z rodziny NSA300 zyskują bezpieczny zdalny dostęp do prywatnych zasobów multimedialnych z dowolnego miejsca.

Serwery mediów ZyXEL powstały z myślą o bezpiecznym przechowywaniu dużych ilości plików multimedialnych, takich jak zdjęcia czy pliki audio i wideo w jakości HD. Teraz korzystanie i współdzielenie danych staje się jeszcze prostsze. Dzięki usłudze „osobistej chmury” firmy Polkast, użytkownicy produktów ZyXEL otrzymują dostęp do zasobów serwera także poza domem.

Za pomocą bezpłatnej aplikacji Polkast możliwe jest zdalne udostępnianie i przeglądanie plików, zdjęć oraz oglądanie filmów wideo. Polkast może korzystać z połączenia bezprzewodowego dla natychmiastowej transmisji danych w obrębie zasięgu WiFi. Nowa usługa „chmury osobistej” dostępna jest dla użytkowników dowolnego serwera mediów z serii NSA300 – NSA310, NSA320 oraz NSA325. Aplikację można pobrać ze sklepu iTunes i Google Play.

ZyXEL NSA300

Dziś użytkownicy oczekują stałego, szybkiego połączenia ze swoimi plikami z wielu urządzeń i wszędzie tam, gdzie akurat są im potrzebne. To oferuje ZyXEL, który – w odróżnieniu od innych dostawców usług „osobistej chmury” – nie posiada ograniczeń magazynowania oraz limitów wgrywania i zgrywania danych. Bogata funkcjonalność oraz innowacyjna technologia „osobistej chmury” zaimplementowana w serwerach mediów serii NSA300 sprawia, że stanowią one najlepszy wybór w klasie nowoczesnych urządzeń cyfrowych.

Szczegółowe informacje o „osobistej chmurze” ZyXELa znajdują się w prezentacji wideo: https://youtu.be/m0r3l88omI8. Urządzenia z serii NSA300 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC.

blog comments powered by Disqus
Domowe centrum rozrywki w „chmurze” z serią ZyXEL NSA300