PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Odkurzacz wodny czy workowy - Co wybrać?

Plextor w gamingowym All-in-One MSI

Plextor w gamingowym All-in-One MSI

Plextor, wiodący producent urządzeń pamięci masowej, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą MSI. Jej efektem jest komputer All-in-One wyposażony w dwa dyski SSD Plextor M5S, skierowanego do wymagających graczy.

Komputer MSI AG2712A wyposażono w dwa dyski SSD Plextor M5S o pojemności 128GB. Łącząc dyski w macierz RAID 0, uzyskano prędkość odczytu na poziomie 1000MB/s. Powinno to pozwolić na komfortowe korzystanie z komputera i szybkie uruchamianie gier.

Dyski SSD M5S wspierają technologię True Speed, która zapobiega obniżaniu wydajności dysków w trakcie intensywnego i długotrwałego korzystania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielordzeniowego kontrolera i autorskiego oprogramowania firmy Plextor.

Plextor M5S PX-128M5S

MSI AG2712A to gamingowy komputer All-in-One, wyposażony w procesor Intel Core i5/i7, kartę graficzną AMD Radeon HD 8970M 3GB DDR5 oraz ekran o przekątnej 27 cali z opcjonalnym panelem dotykowym.

Więcej informacji na temat MSI AG2712A oraz wydajności dysków SSD Plextor w grach komputerowych znaleźć można na dedykowanej stronie produktu: www.msi.com/product/aio/AG2712A.html

MSI AG2712A

Komputer MSI AG2712A jest już dostępny w sklepach, a jego sugerowana cena wynosi 9999 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Plextor w gamingowym All-in-One MSI
Autor: Łukasz