PODPOWIEDZI:

Lepsze następcą dobrego

Lepsze następcą dobrego

Genius przedstawił nowy zestaw głośników stereo SP-HF1250B, będący bezpośrednim następcą popularnego modelu SP-HF1250A. W nowej wersji zwiększono moc zestawu do 40W, poszerzono pasmo przenoszonych częstotliwości, które wynosi obecnie od 20Hz do 20kHz oraz podniesiono stosunek sygnału do szumu do 85dB.

Nowy zestaw głośników Genius posiada drewnianą obudowę wykonaną z płyty MDF o grubości 9mm. Powinno to wpłynąć pozytywnie na wytrzymałość zestawu oraz jakość generowanego dźwięku.

SP-HF1250B to zestaw składający się z dwóch dwurożnych kolumn. Ich konstrukcja opiera się 1-calowe głośniki wysokotonowe i 4-calowe głośniki średnio- i niskotonowe.

2

Na przednim panelu głośników znajdują się potencjometry umożliwiające sterowanie głośnością oraz natężeniem tonów wysokich i niskich. Obok można znaleźć gniazdo line-in pozwalające podłączyć drugie źródło dźwięku za pomocą wtyczki jack 3,5mm. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba odłączać głośników od komputera czy telewizora, aby podłączyć dodatkowe źródło dźwięku.

W opakowaniu z głośnikami znajduje się również przejściówka z RCA do wtyku jack 3,5mm.

1

Zestaw głośników Genius SP-HF1250B posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 129 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Lepsze następcą dobrego