PODPOWIEDZI:

Drukarka laserowa do małego biura – HL-5340DL

Drukarka laserowa do małego biura – HL-5340DL

Firma Brother wprowadza do sprzedaży nową, laserową drukarkę monochromatyczną – HL-5340DL. Najważniejsze cechy drukarki to: prędkość druku wynosząca do 30 stron/min, automatyczny druk dwustronny oraz możliwość wydruku do 8000 stron na jednym tonerze. Ze względu na swoje gabaryty, możliwości oraz cenę, nowa drukarka Brother to urządzenie, które idealnie pasuje do małego biura.

Szybkość i wysokie parametry druku

HL-5340DL to drukarka laserowa charakteryzująca się szybkością druku do 30 stron na minutę. Pierwsza strona jest gotowa już po 8,5 sekundach, a maksymalna rozdzielczość druku, wynosząca 1200x1200dpi, sprawia, że dokumenty są wydrukowane zawsze wyraźnie z dokładnym odwzorowaniem szczegółów.

Dołączony do drukarki toner pozwala na wydruk do 2000 stron. W sprzedaży dostępne są również tonery standardowe pozwalające na wydruk 3000 oraz tonery wysokowydajne wystarczające na wydruk do 8000 stron. Bęben urządzenia zapewnia wydruk do 25000 stron, a podajnik papieru pomieści 250 arkuszy formatu A4 oraz 50 arkuszy mniejszych rozmiarów jak na przykład koperty. Istnieje też możliwość dokupienia dodatkowych podajników papieru na 500 arkuszy, co pozwoli na rzadsze uzupełnianie papieru w drukarce.

Brother HL-5340DL

Oszczędności dla firmy

Korzystanie z drukarki Brother HL-5340DL pozwoli firmie na znaczne oszczędności. Za obniżenie kosztów druku odpowiadają przede wszystkim wysokowydajne tonery oraz funkcja ich oszczędzania. Opcja automatycznego druku dwustronnego, możliwość drukowania dwustronnych broszur oraz funkcja druku 2, 4, 9, 16 lub aż 25 stron na jednej kartce formatu A4 pozwalają na zmniejszenie zużycia papieru nawet o 75%. Oszczędności przynosi również niskie zużycie energii, które w trybie uśpienia wynosi 6W.

Funkcje dodatkowe

Dołączone do urządzenia oprogramowanie pozwala na wcześniejsze zdefiniowanie i dodawanie do każdego wydruku znaków wodnych, gotowych wzorów wydruków np. z logiem firmy lub krótkich informacji, takich jak godzina i data wydrukowania materiałów albo dane kontaktowe osoby drukującej.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie drukarki laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz niewielki poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star”, „Nordic Ecolabel” czy „Blue Angel”.

Urządzenie HL-5340DL jest objęte 3-letnią gwarancją.

blog comments powered by Disqus
Drukarka laserowa do małego biura – HL-5340DL