PODPOWIEDZI:

Głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 wyróżnione nagrodą EISA już w sprzedaży!

Głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 wyróżnione nagrodą EISA już w sprzedaży!

W polskich sklepach pojawiły się nowe, stylowe głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 kompatybilne z urządzeniami Apple i Android. Teraz możesz słuchać muzyki przesyłając ją strumieniowo ze smartfona, tabletu lub komputera wprost do głośników Hi-Fi. Swój repertuar muzyczny wzbogacisz łącząc się z ponad 30 tysiącami stacji radiowych z całego świata oraz z muzycznymi serwisami internetowymi. Wysoką jakość dźwięku oraz moc basów gwarantuje 6 profesjonalnych przetworników zapewniających dynamikę i głębię odtwarzanej muzyki.

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) przyznało nagrody dla producentów, którzy w minionym roku wprowadzili na europejski rynek najciekawsze produkty. Nagroda dla najlepszych głośników bezprzewodowych trafiła do Philips Fidelio AW9000!

Philips Fidelio AW9000

Przesyłaj bezprzewodowo muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera i słuchaj jej z doskonałym nagłośnieniem dzięki głośnikom Philips Fidelio AW9000. Połącz się z radiem internetowym lub internetowym serwisem muzycznym i zaskocz wszystkich szerokim repertuarem utworów oraz głębokim czystym dźwiękiem płynącym z tych eleganckich głośników.

2

Przesyłanie strumieniowe

Za pomocą aplikacji AirStudio przesyłasz strumieniowo muzykę z urządzeń Apple lub Android wprost do głośnika Hi-Fi. Odtwarzaniem zarządzasz z dowolnego miejsca w domu przy użyciu smartfona lub tabletu. Aplikacja automatycznie wykrywa urządzenia przenośne i inne zgodne urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi, łącznie z radiem internetowym oferującym ponad 30 tysięcy stacji radiowych z całego świata!

Mając bezprzewodowy głośnik Philips Fidelio AW9000 dotrzesz do najgłębszych internetowych zasobów muzycznych! Subskrybując internetowe serwisy będziesz na bieżąco z najnowszymi produkcjami muzycznymi. A do tego nie musisz nawet włączać komputera! Aplikacja Media Manager pozwala otwierać i udostępniać muzykę zapisaną na komputerze. Po prostu zaznaczasz foldery, które chcesz otworzyć lub udostępnić, albo zlecasz programowi automatyczne zaimportowanie biblioteki z serwisu iTunes

1

Dźwięk

Każdy głośnik jest wyposażony w trzy profesjonalne przetworniki Hi-Fi, w tym dwa niskotonowe (odpowiedzialne za średnie i niskie częstotliwości) z lewej i prawej strony oraz centralny wysokotonowy. Całość zapewnia głębię i dynamikę dźwięku. Ciemna, drewniana obudowa głośników Fidelio AW9000 nie tylko elegancko się prezentuje, ale także wzmacnia głębię oraz zwiększa moc basów. Pozłacane złącza gwarantują doskonałą transmisję sygnału dźwiękowego. Aluminiowa konstrukcja obudowy głośników jest solidna i odporna na korozję.

blog comments powered by Disqus
Głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 wyróżnione nagrodą EISA już w sprzedaży!