PODPOWIEDZI:

Nowy wymiar audiokonferencji od Jabra

Nowy wymiar audiokonferencji od Jabra

Jabra Speak 510 to nowy model w ofercie zestawów głośnomówiących firmy Jabra. Tym razem producent postawił na swobodę i komfort użytkownika. Urządzenie wyposażone w technologię Bluetooth daje jeszcze większe możliwości pracownikom mobilnym.

Nowa Jabra Speak 510 to ulepszona wersja popularnego modelu Jabra Speak 410. Dzięki Speak 410, w 2011 r. Jabra zdobyła aż 15 proc. udziału w światowym rynku sprzedaży aparatów głośnomówiących z łączem USB. Speak 410 uzyskała także liczne wyróżnienia w kategoriach jakość dźwięku oraz wzornictwo.

„Model Speak 410 był pierwszym tego typu aparatem w naszym portfolio produktowym. Obserwując ogromne zainteresowanie zestawem, postanowiliśmy rozwijać ten segment naszej oferty, idąc o krok dalej. Efektem tej ekspansji jest Jabra Speak 510. Aparat głośnomówiący z wbudowanym systemem Bluetooth”. – mówi Natasa Peric, Marketing Manager na Europę Środkową i Wschodnią.

Jabra Speak 510 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują funkcjonalnego i prostego w obsłudze sprzętu audiokonferencyjnego. Sprawdza się nie tylko podczas podróży służbowych, ale także w codziennej pracy biurowej. Wygodę użytkowania zapewnia technologia plug-and-play, łącze Bluetooth oraz długo trzymająca bateria, która pozwala na 15 godzin intensywnej pracy z urządzeniem. Jabra Speak 510 posiada również wielokierunkowy mikrofon, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i pozwala na jednoczesne korzystanie z urządzenia przez kilka osób.

5

Tworząc nowy model Jabra zadbała także o jakość wykonania sprzętu i walory estetyczne. Lekki sprzęt o kompaktowej konstrukcji został zamknięty w wygodnym futerale z myślą o podróżnych.

„Jako marka podążamy w stronę rozwiązań skrojonych na potrzeby mobilnego pokolenia pracowników. Nasze badania potwierdzają, że praca w trybie mieszanym to przyszłość środowiska biznesowego.” – uważa Natasa Peric z Jabra.

Mobilność w biurze to coraz powszechniejsze zjawisko, którego korzyści będą odczuwać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Mobilne pokolenie (Generacja M) to osoby, które na co dzień funkcjonują w oparciu o intensywne wykorzystanie nowych technologii. Dostęp do sieci, portali społecznościowych i urządzeń wielofunkcyjnych, zmienia ich podejście do narzędzi pracy. Pokolenie Mobilne zmodyfikuje przyjęte do tej pory sposoby komunikacji i interakcji. Przełoży się to na rosnący popyt na sprzęty zaspokajające potrzebę mobilności oraz elastyczności, także w pracy.

4

Według prognoz IDC grupa pracowników mobilnych w Stanach Zjednoczonych do roku 2015 będzie stanowić 75% całej siły roboczej. Wkrótce przełom ten będzie zauważalny także w Europie, a model pracy w godzinach 9-17 wyjdzie z użytku. „Mobilność oraz komunikacja między ludźmi pozostającymi w ruchu stanowi klucz do sukcesu biznesowego we współczesnym świecie. Jabra Speak 510 zwiększa produktywność pracowników, umożliwiając na połączenia konferencyjne bez względu na czas i miejsce”. – dodaje Holger Reisinger, Wiceprezes Jabry ds. Marketingu, Produktów i Sojuszy Strategicznych.

Jabra Speak 510 to zestaw bezprzewodowy, który dzięki Bluetooth pozwala na szybkie podłączenie do każdego urządzenia komunikacyjnego, wyposażonego w tę technologię. Pełna integracja ze smartfonami, tabletami czy laptopami, gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

blog comments powered by Disqus
Nowy wymiar audiokonferencji od Jabra