PODPOWIEDZI:

Kino domowe z nowym projektorem Optoma HD6720

Kino domowe z nowym projektorem Optoma HD6720

W Veracomp dostępny jest nowy projektor do kina domowego Optoma HD6720. Jest to idealne urządzenie do wyświetlania filmów i gier HD, ponadto gwarantuje doskonały, jasny i szczegółowy obraz nawet w słabo zaciemnionych pomieszczeniach.

Optoma HD6720 wyróżnia się parametrami gwarantującymi bardzo dobry obraz każdemu użytkownikowi, który we własnym domu chce wyświetlać treści multimedialne w wysokiej jakości HD Ready 720p. Urządzenie obsługuje sygnał High Definition z 24 klatkami na sekundę, czyli z prędkością, z jaką kręcona jest większość filmów, zachowując tym samym wierność i płynność oryginalnego obrazu. Posiadając dużą jasność na poziomie 2700 ANSI lumenów oraz kontrast 4000 ANSI projektor zadowoli wszystkich, którzy chcą oglądać filmy i grać w gry na konsolach czy PC nie gasząc światła. Te parametry pozwolą też osiągnąć nawet 5-metrowej wielkości obraz, aby jeszcze lepiej poczuć realizm akcji.

1

HD6720 posiada wbudowane głośniki, ale dla uzyskania jeszcze lepszego brzmienia można podłączyć zewnętrzne nagłośnienie. Projektor jest kompatybilny z pierwszym na świecie adapterem 3D – Optoma 3D-XL umożliwiając wyświetlanie treści w jakości 3D: sygnału 3D TV, filmów na Blu-ray 3D i gier 3D z Sony PS3 czy Microsoft Xbox 360. Urządzenie zapewnia też szeroki wybór złączy, w tym HDMI do natychmiastowego i bezproblemowego podłączenia projektora do najnowszych źródeł obrazu.

2

Dostępność, cena, gwarancja

Optoma HD6720 jest już dostępny w Veracomp w sugerowanej cenie detalicznej netto wynoszącej 1859 zł. Projektor objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, lampa posiada gwarancję 12 miesięcy lub 2000 godzin (w zależności co wystąpi wcześniej).

blog comments powered by Disqus
Kino domowe z nowym projektorem Optoma HD6720