PODPOWIEDZI:

myPhone FUN2 - nowy telefon od polskiego producenta

myPhone FUN2 - nowy telefon od polskiego producenta

Telefony od firmy myPhone zyskują na naszym rynku coraz to większą popularność. Dlaczego? Raz, że są nasze, polskie, a dwa, że cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Do sprzedaży wchodzi właśnie nowy model - myPhone FUN2. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

myPhone FUN2 to następca modelu FUN. Jakie są najważniejsze zmiany względem starszego brata? Przede wszystkim większy wyświetlacz - 4,5 cala FWVGA (854x480 pikseli, 240 dpi). Skutecznie zwiększa on komfort użytkowania. Kolejną nowością jest zastosowanie kamery Samsung E14 o matrycy 5Mpx, z autofokusem, HDR, panoramą i szybką migawką, umożliwiającej nagrywanie filmów HD (30 fps przy 720p). Multimedialność telefonu stoi więc na wysokim poziomie.

myPhone FUN2 2

Czas przyjrzeć się reszcie kluczowych cech telefonu. Nowy smartfon, wyposażony został w chipset tajwańskiego koncernu MediaTek, z którym polski producent ściśle współpracuje. MTK 6572 to znany i sprawdzony układ z procesorem Cortex-A7 Dual Core, tym razem taktowanym z częstotliwością 1,3 GHz. Pamięc RAM wynosi tu 512 MB, a na swoje dane mamy 4 GB pamięci wbudowanej. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2.2 i posiada system automatycznej aktualizacji oprogramowania OTA.

Wielkie Polskie marki, które już nie są nasze

Plusem znanym praktycznie z każdego telefonu myPhone, jest zastosowanie trybu DualSim z obsługą darmowego internetu AERO2. Również w FUN2 zostało to użyte.

myPhone FUN2

Specyfikację uzupełniają: moduł Bluetooth 4.0 z A2DP i EDR, GPS, WiFi 802.11b/g/n oraz obsługa szybkiego transferu danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.76 Mpbs. Mamy tu także akumulator o pojemności 1750 mAh.

Telefon jest też odpowiednio smukły i wytrzymały - obudowa FUN2 wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. W zestawie jest również folia ochronna na ekran i plastikowa osłona na tył urządzenia.

myPhone FUN2 oferuje całkiem sporo jak na budżetowy telefon, i to jak budżetowy! Cena wynosi tu jedynie 399 zł. Gwarancja to standardowe 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
myPhone FUN2 - nowy telefon od polskiego producenta