PODPOWIEDZI:

Garmin nüvi 140T oraz 150T – prostota i niezawodność w prowadzeniu do celu

Garmin nüvi 140T oraz 150T –  prostota i niezawodność w prowadzeniu do celu

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje najnowsze nawigacje samochodowe nüvi 140T oraz nüvi 150T. Dwa nowe modele z serii nüvi należą do rodziny ekonomicznych rozwiązań firmy Garmin i są wyposażone w radiowy odbiornik informacji o ruchu drogowym, dzięki czemu bez dodatkowych opłat dostarczają dane o aktualnej sytuacji na drogach i pozwalają ominąć korki czy wypadki na planowanej trasie. Nawigacja wyznacza alternatywną trasą, aby uniknąć opóźnień w dotarciu do celu. Zaprojektowane, aby ułatwić nawigowanie i pomóc kierowcom, nüvi 140T oraz 150T są wyposażone w wiele użytecznych funkcji, takich jak asystent pasa ruchu czy widok skrzyżowań.

Najważniejsze funkcje nawigacji i duży kolorowy ekran dotykowy: nüvi 140T oraz 150T to doskonałe połączenie prostoty i najwyższej jakości. Smukła obudowa sprawia, że urządzenie łatwo zmieści się w kieszeni. Oba modele są wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, takie jak asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań czy nawigacja głosowa „skręt po skręcie”, a także wygodne i proste w obsłudze menu. Wyświetlacz jest dostępny w dwóch wersjach: o przekątnej 4.3’’ (nüvi 140T) oraz 5’’ (nüvi 150T).

Znajdź odpowiedni pas zanim będzie za późno: Aby nie zgubić się na skomplikowanych skrzyżowaniach czy zjazdach z autostrady, asystent pasa ruchu prowadzi na odpowiedni pas przed zbliżającymi się skrętami. Ponadto nawigacja wyświetla widok skrzyżowania (tam, gdzie jest dostępny), abyś wiedział, czego możesz się spodziewać. Kilometr przed skrzyżowaniem czy zjazdem urządzenie włącza tryb dzielenia ekranu, dzięki czemu obok pozycji na mapie możesz zobaczyć realistyczny obraz najbliższego manewru.

4

Nie spuszczaj oka z fotoradarów: Garmin nüvi 140T oraz 150T obsługują system Cyclop, który dostarcza najbardziej aktualne dane na temat fotoradarów oraz kamer monitorujących na drogach. System rozpoznaje drogę, po której porusza się pojazd, oraz kierunek jazdy, tak aby kierowca otrzymywał tylko istotne dla niego komunikaty ostrzegawcze. Baza danych zawiera informacje o kamerach stacjonarnych, zmiennych ograniczeniach prędkości czy kamerach ustawianych czasowo np. ze względu na roboty drogowe. System Cyclop jest codziennie aktualizowany, gwarantując najnowsze informacje o lokalizacji kamer.

Gdzie jestem? Niezależnie od tego, czy szukasz najbliższej stacji benzynowej, posterunku policji, szpitala, konkretnego adresu czy skrzyżowania, nüvi 140T/150T znajdzie poszukiwany cel i poprowadzi Cię prosto do niego. Nawigacja jest również wyposażona w licznik trasy, który zapamiętuje przejechane kilometry, najwyższą prędkość i inne przydatne informacje.

5

W zestawie z urządzeniem (w obu modelach) znajdują się kabel zasilający z gniazda zapalniczki z odbiornikiem komunikatów drogowych, fabrycznie załadowane mapy City Navigator Central Europe (dane mapowe dostarcza firma NAVTEQ, światowy lider najwyższej jakości map) oraz uchwyt samochodowy z przyssawką.

Modele nüvi 140T oraz 150T to najnowsze produkty segmentu motoryzacyjnego firmy Garmin, wiodącego dostawcy przenośnych urządzeń nawigacyjnych do samochodów i motocykli. Od nawigacji skręt po skręcie oraz szybkiego, dokładnego wyszukiwania i wyznaczania tras, aż po systemy omijania korków i asystenta pasa ruchu - rozwiązania firmy Garmin oferują innowacyjne technologie, które doskonale sprawdzają się w codziennej jeździe i pomagają w oszczędzaniu czasu oraz paliwa.

blog comments powered by Disqus
Garmin nüvi 140T oraz 150T – prostota i niezawodność w prowadzeniu do celu