PODPOWIEDZI:

STEELSERIES FREE TOUCHSCREEN GAMING CONTROLS JUŻ DOSTĘPNE

STEELSERIES FREE TOUCHSCREEN GAMING CONTROLS JUŻ DOSTĘPNE

Najnowszy gadżet dla fanów grania na tabletach i smartfonach jest już dostępny w sprzedaży!!! :)

STEELSERIES FREE TOUCHSCREEN GAMING CONTROLS JUŻ DOSTĘPNE

Najnowszy gadżet dla fanów grania na tabletach i smartfonach jest już dostępny w sprzedaży

Steel

SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, informuje, że od dziś w sklepach dostępne jest SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls – innowacyjne urządzenie zaprojektowane, by zmienić oblicze przenośnego grania na tabletach i smarfonach. Ten wielokrotnego użytku dotykowy kontroler z systemem stick and play (przyczep i graj), pomoże użytkownikom udoskonalić ruch i kliknięcia zwłaszcza w grach, które imitują przyciski grafiką wyświetlaną na ekranie. Gadżet współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, w tym z: iPod touch®, iPhone®, iPad®, smarfony i tablety Windows®, oraz smartfony i tablety Android®. Free Touchscreen Gaming Controls, z sugerowaną ceną €19.99, dostępny jest już teraz na shop.steelseries.com oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Steel

Steel

W opakowaniu znajdują się 3 przyciski oraz joystick, które mogą być przechowywane w dołączonym eleganckim pudełku. Przycisk przyczepia się do ekranu przy użyciu wysokiej jakości mikroprzyssawki z przewodzącej gumy, która przenosi ruch z palców na ekran. Analogowy joystick, z aż 9 mikroprzyssawkami dla stabilnego przymocowania, umożliwia precyzyjne kierunkowe ruchy. SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls może być wykorzystywany wielokrotnie, a wyczyszczone przyssawki odzyskają fabryczną lepkość.

Steel

O serii Freedom To Play SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls jest kolejnym urządzeniem z najnowszej linii SteelSeries – Freedom To Play. Rozrywka ewoluuje. Telewizję ogląda się na ekranach komputerów, gry coraz częściej goszczą na tabletach, a odtwarzaczem muzyki stał się przede wszystkim telefon. Rozrywka nie ogranicza się do jednej platformy – jest stale w ruchu między biurkiem, kanapą plecakiem, torebką i kieszenią. Seria Freedom To Play została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy korzystają z różnorodnych platform do gry, ale za każdym razem oczekują precyzji i niezawodności. Więcej informacji o serii, w tym pozostałych produktach można znaleźć na stronie: https://steelseries.com/blog/press/steelseries-introduces-%E2%80%9Cfreedom-to- play%E2%80%9D-mobile-gaming-peripherals-line-up

O SteelSeries SteelSeries | professional gaming gear jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https://steelseries.com.

blog comments powered by Disqus
STEELSERIES FREE TOUCHSCREEN GAMING CONTROLS JUŻ DOSTĘPNE