PODPOWIEDZI:

Wygraj Zenbooka i wycieczkę do Kenii – wystartowały nowe kampanie marki ASUS

Wygraj Zenbooka i wycieczkę do Kenii – wystartowały nowe kampanie marki ASUS

W ostatnich dniach ruszyły aż trzy nowe kampanie ASUSa. W konkursie „ASUS Happiness 2.0” mogą wziąć udział wszyscy, a o główną nagrodę, czyli wycieczkę do Kenii, powalczą osoby, które zakupiły model ASUS VivoBook S400 lub ASUS X202 w okresie trwania promocji. Ponadto odwiedzając jedną ze Stref ASUS, które pojawią się we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie można wziąć udział w konkursie „W poszukiwaniu niesamowitego”, w którym do wygrania są trzy Zenbooki oraz wiele innych nagród.

Konkurs „ASUS Happiness 2.0” – wygraj wycieczkę do Kenii oraz inne cenne nagrody!

Wyposażone w dotykowe ekrany modele ASUS VivoBook S400 oraz ASUS X202 realizują ideę Customer Happiness 2.0, polegającą na dostarczaniu rozwiązań technologicznych idealnie dopasowanych do lepszego, przyjemniejszego i bardziej satysfakcjonującego trybu życia. Każdy, kto kupi jeden z wymienionych modeli w czasie trwania promocji, może wziąć udział w konkursie i wygrać wycieczkę do Kenii lub jeden z 15 pakietów akcesoriów ASUS o wartości 1000zł.

Konkurs polega na jak najciekawszym zaprezentowaniu idei ASUS Happiness 2.0, która przedstawiona jest w filmie dostępnym na stronie https://www.vivobook.pl/. Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie zdjęcia wraz z krótkim opisem, które najlepiej ich zdaniem obrazuje koncepcję ASUSa. Każda osoba, która w czasie trwania kampanii dokona zakupu notebooka S400 lub X202 i wykona zadanie ma szansę wygrać dwuosobową wycieczkę do Kenii. Na pozostałych uczestników czeka między innymi 15 zestawów akcesoriów komputerowych ASUSa.

7

Odwiedź Strefę ASUS i wygraj Zenbooka!

W trzech galeriach handlowych powstaną specjalne Strefy ASUS – miejsca gdzie będzie można zobaczyć na żywo najnowsze ultrabooki z serii Zenbook i Vivobook. Już od 17 grudnia do 2 stycznia 2013 można odwiedzić Magnolia Park we Wrocławiu, w dniach 4-17 stycznia Galerię Manufaktura w Łodzi, a od 19 stycznia do 1 lutego 2013 Galerię Krakowską w Krakowie. W każdym z tych miejsc można wziąć udział w konkursie „W poszukiwaniu niesamowitego” – wystarczy pobrać kod ze strony promocyjnej lub bezpośrednio w strefie i aktywować go przy szklanym sejfie, w którym zamknięty jest Zenbook. Do wygrania są trzy ultrabooki ASUS Zenbook oraz wiele akcesoriów komputerowych oraz biletów do Multikina. Szczegółowe informacje dotyczące Stref ASUS i konkursu można znaleźć na stronie https://zobaczniesamowite.pl/.

Poznaj Windows 8 z ASUS … i odwrotnie

W akcji „Poznaj Windows 8 z ASUS” biorą udział wszystkie produkty ASUS zakupione razem z systemem Windows 8 w czasie promocji (od 17 grudnia do wyczerpania zapasów) u wybranych partnerów. Prezentem dla Klienta jest książka „Windows 8 PL”, która pomoże odkryć wszystkie tajniki najnowszego systemu operacyjnego i dostosować go do własnych potrzeb. Każdy użytkownik otrzyma publikację bezpośrednio w miejscy zakupu urządzenia. Więcej szczegółów dotyczących akcji oraz regulamin znajduje się na stornie https://www.asuswitawindows8.pl/.

blog comments powered by Disqus
Wygraj Zenbooka i wycieczkę do Kenii – wystartowały nowe kampanie marki ASUS